Rzeszów - Niedziela, 05.07.2026
Reklama

Zderzenie 4 samochodów na al. Armii Krajowej. Dwie osoby w szpitalu

Dodano: 24.04.2026 r. / Redakcja

Wypadek na al. Armii Krajowej w Rzeszowie - 23 kwietnia 2026 / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek na al. Armii Krajowej w Rzeszowie - 23 kwietnia 2026 / fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Do groźnego wypadku doszło wczoraj wieczorem na al. Armii Krajowej. Zderzyły się tam cztery samochody. Dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do dyżurnego miejskiego po godz. 18:00. Na miejsce skierowano policjantów z wydziału ruchu drogowego. Funkcjonariusze ustalili wstępnie przebieg zdarzenia.

Jak wynika z ich ustaleń, 39-letni kierowca hyundaia jechał prawym pasem w kierunku ul. Lwowskiej. Nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył jadącego przed nim subaru. Siła uderzenia spowodowała efekt domina – subaru wpadło na nissana, a ten z kolei uderzył w toyotę.

W wyniku zderzenia do szpitala trafili kierowca hyundaia oraz 44-letni kierowca subaru.

Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Przez blisko dwie godziny jeden pas ruchu był zablokowany. Utrudnienia zakończyły się około godz. 20:00.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszył przetarg na świąteczne oświetlenie Rzeszowa. Jak zabłyśnie miasto w tym roku?

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa poszukuje firmy, która w tym sezonie zimowym udekoruje miasto świątecznymi iluminacjami. Miasto wyda na dekoracje znacznie więcej niż w ubiegłym roku.

Rzeszów

W sąsiedztwie Millenium Hall powstaje park kieszonkowy [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku w Rzeszowie przybędzie kilkadziesiąt arów terenów rekreacyjnych. Będą cztery nowe ogrody kieszonkowe. Jeden z nich powstaje w rejonie ulic Rejtana i Kopisto na osiedlu Nowe Miasto.

Rzeszów

Oddział chirurgii w Szpitalu Miejskim już po remoncie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Ponad 3 mln zł kosztowała modernizacja Klinicznego Oddziału Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Miejskim przy ul. Rycerskiej. Był to jeden z ostatnich oddziałów w tej placówce, który wymagał remontu. 2 mln zł...

Rzeszów

Od 1 listopada zmiany rozkładach jazdy trzech linii MPK

RZESZÓW. Jak przekazał Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od 1 listopada 2024 roku, na trzech liniach autobusowych wprowadzone zostaną drobne zmiany.

Rzeszów

Postęp prac przy budowie ważnej drogi. Tymczasowa organizacja ruchu na ul. Wieniawskiego [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Firma Eurovia kontynuuje prace przy budowie drogi, która połączy ulice Krzyżanowskiego i Wieniawskiego. W związku z koniecznością przebudowy przepustu, na ul. Wieniawskiego wprowadzono tymczasową organizację ruchu.

WISŁOKOSTRADA

Postęp prac na budowie drogi, która połączy al. Rejtana z ul. gen. Maczka [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Roboty prowadzone są równolegle w kilku miejscach. Inwestycja ma być gotowa wiosną 2026 roku.

Rzeszów

Wytatuowany motocykl z Rzeszowa wyróżniony we Włoszech

RZESZÓW. Rzeszowska firma Game Over Cycles (GOC) zdobyła nagrodę w konkursie zorganizowanym na prestiżowej imprezie motocyklowej we Włoszech. Nagrodzono motocykl The Recidivist.

Rzeszów

Winyle, CD, rękodzieło, biżuteria i wiele więcej na kiermaszu w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. W piątek i sobotę, 11-12 października w CH Plaza w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja kiermaszu „Niezła Sztuka”. Tym razem wzbogaconego o ofertę rękodzieła artystycznego.

Reklama