Rzeszów - Piątek, 24.04.2026
Reklama

Zderzenie busów na S19 w Sokołowie Małopolskim. W akcji śmigłowiec LPR

Dodano: 14.01.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

SOKOŁÓW MŁP. 3 osoby zostały ranne w wypadku do którego doszło na drodze ekspresowej S19, na wysokości Sokołowa Małopolskiego. Zderzyły się tam czołowo dwa busy. Na miejscu interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 16:00. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 25-letni kierowca dostawczego busa, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzania z dostawczym volkswagenem.

Na miejscu zdarzenia interweniował śmigłowiec LPR, który przetransportował do szpitala kierowcę citroena. W wypadku ranne zostały jeszcze dwie osoby: 20-letni pasażer citroena oraz 42-letni kierowca volkswagena, obywatel Ukrainy.

Policjanci przez kilka godzin prowadzili czynności, które zezwolą na ustalenie dokładnych przyczyn tego zdarzenia.



Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wraca funkcja "ciepłego guzika" w autobusach MPK

RZESZÓW. Pasażerowie MPK będą mogli ponownie samodzielnie otwierać drzwi autobusu.

Rzeszów

Ruchome schody i windy na stacji Rzeszów Główny jeszcze w wakacje

RZESZÓW. Postępują prace przy modernizacji dworca kolejowego w Rzeszowie.

Rzeszów

Ścieżka pieszo-rowerowa w parku na os. Kmity będzie oświetlona

RZESZÓW. Zanim ratusz przystąpi do stworzenia tzw. „strefy aktywnego wypoczynku” w parku na os. Kmity, zajmie się budową oświetlenia.

Rzeszów

Kolejne kontrole policyjne w autobusach MPK. Ujawniono 20 osób bez maseczek

RZESZÓW. Policjanci ponownie sprawdzali przestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa przez pasażerów MPK. Skontrolowano niemal 840 pasażerów. 20 osób zostało pouczonych.

Rzeszów

Nowe szczegóły dotyczące wypadku na budowie przy ul. Bałtyckiej

RZESZÓW.  Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie nadzoruje postępowanie dot. wypadku na terenie budowy, do którego doszło w dniu 3 lipca 2020 r. w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej.

Rzeszów

Będzie kolejny przetarg na budowę prawoskrętu z ul. Słowackiego w ul. Szopena

RZESZÓW. Radni podczas wtorkowej sesji przekazali 1,2 mln zł na budowę prawoskrętu przy Filharmonii Podkarpackiej.

Rzeszów

Zmarł prof. Stanisław Kuś, wieloletni rektor Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. W wieku 95 lat odszedł prof. dr. hab. inż. Stanisław Kuś, doktor honoris causa PRz, wieloletni Rektor Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

Radni zdecydowali: Będzie "Park Niezapominajki"

RZESZÓW. Teren zielony na osiedlu im. Franciszka Kotuli, w rejonie hipermarketu B1, będzie nosił nazwę „Park Niezapominajki”.  

Reklama