Rzeszów - Niedziela, 29.03.2026
Reklama

Zderzenie czterech aut na al. Niepodległości w Rzeszowie. Dwie osoby ranne

Dodano: 07.11.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek na al. Niepodległości w Rzeszowie. W zderzenie czterech pojazdów ranne zostały dwie osoby, w tym roczna dziewczynka.

Do wypadku doszło po godz. 15:00. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 31-letni kierowca fiata pandy, jadąc al. Niepodległości w kierunku al. Armii Krajowej, podczas wyprzedzania, chcąc uniknąć czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem, wrócił na swój pas, po czym uderzył w tył fiata tipo, który z kolei uderzył w jadącego przed nim fiata punto. Następnie fiat panda został przemieszczony z powrotem na lewy pas, gdzie jeszcze zderzył się z nissanem juke.

W wypadku ucierpiała 61-letnia kobieta kierująca nissanem i roczna pasażerka fiata punto. Poszkodowane zostały przewiezione do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

31-letniemu kierowcy fiata pandy zatrzymano prawo jazdy.

Policjanci z referatu ds. przestępstw i wykroczeń w ruchu drogowym wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zakończyła się rozbudowa ulicy Morgowej

RZESZÓW. We wtorek rozpoczęło się malowanie oznakowań na jezdni. Trwa już odbiór przebudowanego odcinka, który został już udostępniony kierowcom.

Rzeszów

"Rzeszów to MY". Trwa nabór pomysłów na miejskie innowacje

RZESZÓW. Trwa nabór pomysłów do trzeciej edycji programu „Rzeszów to MY” na miejskie innowacje w obszarze poprawy jakości życia mieszkańców Rzeszowa. Projekty można zgłaszać do 15 czerwca.

Rzeszów

Inwestycja drogowa na osiedlu Miłocin. Podpisanie umowy z wykonawcą

RZESZÓW. Firma Strabag wybuduje ok. 800-metrowy odcinek ulicy Parkowej na osiedlu Miłocin. Umowa na realizację inwestycji zostanie podpisana jeszcze w tym tygodniu.

Rzeszów

W Rzeszowie rusza grupa wsparcia dla kobiet doświadczających przemocy. Pierwsze spotkanie 6 czerwca

RZESZÓW. Spotkania odbywają się w Ośrodku Poradnictwa Specjalistycznego i Interwencji Kryzysowej MOPS w Rzeszowie, przy ul. Skubisza 4.

Rzeszów

Ponad 220 tys. zł na remont rzeszowskich zabytków

RZESZÓW. Miasto dofinansuje prace remontowe przy czterech rzeszowskich zabytkach.

Rzeszów

Budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego. Zamknięcie ulicy Grottgera przedłużone

RZESZÓW. Do 20 czerwca przedłuży się zamknięcie odcinka ul. Grottgera. Po sygnałach od mieszkańców stworzone zostaną miejsca postojowe kiss&ride.

Rzeszów

Na osiedlu Pobitno powstaje ogród kieszonkowy [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Ogród powstaje przy Kurpiowskiej, na terenie o powierzchni ok. 30 arów. Będzie gotowy latem tego roku.

Reklama