Rzeszów - Środa, 17.09.2025
Reklama

Zderzenie czterech aut na al. Niepodległości w Rzeszowie. Dwie osoby ranne

Dodano: 07.11.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek na al. Niepodległości w Rzeszowie. W zderzenie czterech pojazdów ranne zostały dwie osoby, w tym roczna dziewczynka.

Do wypadku doszło po godz. 15:00. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 31-letni kierowca fiata pandy, jadąc al. Niepodległości w kierunku al. Armii Krajowej, podczas wyprzedzania, chcąc uniknąć czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem, wrócił na swój pas, po czym uderzył w tył fiata tipo, który z kolei uderzył w jadącego przed nim fiata punto. Następnie fiat panda został przemieszczony z powrotem na lewy pas, gdzie jeszcze zderzył się z nissanem juke.

W wypadku ucierpiała 61-letnia kobieta kierująca nissanem i roczna pasażerka fiata punto. Poszkodowane zostały przewiezione do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

31-letniemu kierowcy fiata pandy zatrzymano prawo jazdy.

Policjanci z referatu ds. przestępstw i wykroczeń w ruchu drogowym wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zatrzymani za kradzież "na kolec"

RZESZÓW. Dwóch obywateli Gruzji usłyszało zarzut kradzieży pieniędzy. Mężczyźni działali tzw. metodą "na kolec", przecinając oponę w samochodzie pokrzywdzonego.

Rzeszów

Rzeszów ma Architekta Miasta. To pierwsze takie stanowisko w stolicy Podkarpacia

RZESZÓW. Janusz Sepioł, architekt, urbanista i historyk sztuki będzie pierwszym rzeszowskim Architektem Miasta. Prezydent Fijołek właśnie przedstawił go mieszkańcom. 

Rzeszów

Policyjny pościg ulicami Rzeszowa. 20-latek pędził 142 km/h

RZESZÓW. O 92 km/h dozwoloną prędkość przekroczył kierowca bmw wczoraj na ul. Sikorskiego. 20-latek zignorował sygnały drogówki i próbował uciec. W wyniku pościgu ulicami miasta mężczyzna został zatrzymany.

Rzeszów

W Rzeszowie dyskutowano o szczepieniach przeciw COVID-19

RZESZÓW. W Rzeszowie odbyła się wczoraj pierwsza Międzynarodowa Konferencja Naukowa poświęcona szczepieniom przeciw COVID-19. 

Rzeszów

18-latek zatrzymany za rozboje

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 18-latka podejrzanego o dwa rozboje. W ciągu ostatniego miesiąca mężczyzna zaatakował i okradł dwie osoby. Prokurator przedstawił mu zarzuty rozboju i zastosował dozór policji.

Rzeszów

Ulica Morgowa będzie poszerzona. Koniec ruchu wahadłowego

RZESZÓW. Do połowy przyszłego roku potrwa przebudowa ulicy Morgowej na osiedlu Wilkowyja. Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie wybrał waśnie wykonawcę prac.

Rzeszów

Dofinansowania małej retencji dla mieszkańców. Jest zgoda radnych

RZESZÓW. Rzeszowscy radni poparli wniosek prezydenta Fijołka odnośnie wprowadzenia w mieście systemu dopłat do inwestycji związanych z retencją wód opadowych.

Rzeszów

Prezydent Fijołek przedstawił założenia przyszłorocznego budżetu miasta

RZESZÓW. Ponad 1,76 mld zł ma wynieść przyszłoroczny budżet Rzeszowa, którego główne założenia przedstawił prezydent Fijołek podczas wczorajszej sesji rady miasta. Duży nacisk położono na edukację, sport i miejską zieleń.

Reklama