Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Zderzenie czterech samochodów w centrum Rzeszowa. Dwie osoby ranne

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Wczoraj na ulicy Lisa Kuli w Rzeszowie doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów. W zdarzeniu ranne zostały dwie osoby. Sprawczyni wypadku była pijana, miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło około godz. 12:00. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, 33-letnia kierująca audi, jadąc ul. Lisa -Kuli w kierunku Placu Śreniawitów, przed przejściem dla pieszych, na wysokości budynku NFZ, najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bok bmw. Następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się jeszcze z dwoma innymi pojazdami.
W wypadku ranne zostały dwie osoby: 18-latka kierująca toyotą i 68-latka kierująca hyundaiem. Obie poszkodowane trafiły do szpitala.

Jak się okazało, 33-latka kierująca audi była pijana. Miała 3,2 promila alkoholu w organizmie.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Grzegorz Gilewicz nie będzie już dyrektorem Elektrociepłowni w Rzeszowie

RZESZÓW. Grzegorza Gilewicza na stanowisku zastąpi Paweł Majewski.

Rzeszów

Wypadek na ul. Cieplińskiego. Kierowca potrącił pieszą na przejściu

RZESZÓW. Dzisiaj rano policjanci interweniowali na ul. Cieplińskiego gdzie doszło do zdarzenia drogowego.

Rzeszów

Ceny za odbiór śmieci wzrosną od 1 marca. Radni przyjęli uchwałę

RZESZÓW. Wyższe ceny za odbiór odpadów zaczną obowiązywać od 1 marca. 

Rzeszów

Siatkarze z Rzeszowa zdobywają trzy punkty w Olsztynie

RZESZÓW. MVP spotkania został Zbigniew Bartman.

Rzeszów

Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne. Przetarg ruszy w styczniu?

RZESZÓW. Budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego i przebudowa dworca PKP ma się zakończyć do 2023 roku.

Rzeszów

Klasztor oo. Dominikanów wprowadził możliwość składania datków drogą bezgotówkową

RZESZÓW. „Jeżeli ktoś chciałby w taki sposób złożyć ofiarę, to może skorzystać z terminalu płatniczego” – mówi przeor klasztoru.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska otworzyła nowy obiekt

RZESZÓW. Nowa pracownia Centrum Fizjoterapii i Sportu mieści się w budynku "J", przy ulicy Podkarpackiej 1.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów powalczy o punkty z drużyną z Olsztyna

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów, w środę o godz. 17.30 zagrają na wyjeździe z Indykpolem AZS-em Olsztyn.

Reklama