Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

Zderzenie czterech samochodów w centrum Rzeszowa. Dwie osoby ranne

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Wczoraj na ulicy Lisa Kuli w Rzeszowie doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów. W zdarzeniu ranne zostały dwie osoby. Sprawczyni wypadku była pijana, miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło około godz. 12:00. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, 33-letnia kierująca audi, jadąc ul. Lisa -Kuli w kierunku Placu Śreniawitów, przed przejściem dla pieszych, na wysokości budynku NFZ, najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bok bmw. Następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się jeszcze z dwoma innymi pojazdami.
W wypadku ranne zostały dwie osoby: 18-latka kierująca toyotą i 68-latka kierująca hyundaiem. Obie poszkodowane trafiły do szpitala.

Jak się okazało, 33-latka kierująca audi była pijana. Miała 3,2 promila alkoholu w organizmie.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego powstaje mURal. Całość zajmie 450 m2

RZESZÓW. Docelowo mURal zajmie całą ścianę budynku A1.

Rzeszów

Loty Marka Kuchcińskiego. Marszałek Władysław Ortyl wydaje oświadczenie

RZESZÓW. Marszałek województwa podkarpackiego odnosi się do lotów rządowym samolotem z marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim.

Rzeszów

126 interwencji strażaków na Podkarpaciu. W Rzeszowie było spokojnie

RZESZÓW, PODKARPACIE. W Rzeszowie, jak również w powiecie rzeszowskim obyło się bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Rzeszów

Klątwa, czulent i „dmuchawa”, czyli Rzeszów śladami żydowskiej historii. Rusza specjalna trasa turystyczna

RZESZÓW. Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowała nową, ciekawą propozycję spędzenia czasu w Rzeszowie dla mieszkańców i turystów.

Rzeszów

Strzelali z broni śrutowej w przystanki, samochody i elewację budynków. Jest akt oskarżenia

RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa w Dębicy skierowała do Sądu Rejonowego w Rzeszowie akt oskarżenia przeciwko Bartłomiejowi L. i Aleksandrowi M.

Rzeszów

Na jednej z rzeszowskich uczelni znacznie wzrosła liczba chętnych na studia w języku angielskim

RZESZÓW. Aż o 50% wzrosła liczba kandydatów z polskich szkół, gotowych podjąć studia po angielsku. 

Rzeszów

IMGW ostrzega przez burzami z gradem, m.in. w Rzeszowie, Przemyślu i Krośnie

RZESZÓW, PODKARPACIE. Pogoda może się pogorszyć już od godz. 12.00.

Rzeszów

Wykaz inwestycji drogowych na Podkarpaciu. Drogą ekspresową z Rzeszowa do Lublina pojedziemy w 2022 r.

RZESZÓW, PODKARPACIE. W realizacji jest ponad 54 km S19, kolejne 85 km jest w przygotowaniu.

Reklama