Rzeszów - Czwartek, 18.12.2025
Reklama

Zderzenie dwóch audi na ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Dwie osoby ranne

Dodano: 15.07.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Najprawdopodobniej nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną porannego wypadku, do którego doszło na ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. W zderzeniu dwóch samochodów ucierpiało dwie osoby.

Do wypadku doszło przed godz. 6:00. Z ustaleń policji wynika, że 26-letni kierujący audi A3, mieszkaniec powiatu przeworskiego, skręcając w lewo z ul. Lenartowicza na ul. Hetmańską, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z audi A5, którym kierował 22-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego. Siłą odrzutu samochody zostały przemieszczone na zaparkowane wzdłuż ul. Hetmańskiej auta marki audi i nissan. Pojazdy uległy uszkodzeniu.

W wypadku ranne zostały dwie osoby, 26-latek kierujący audi A3 i pasażerka audi A5. Obydwoje trafili do szpitala.

Kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podpisano umowę na budowę kładki nad rzeką Strug [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Firma Strabag wybuduje kładkę pieszo-rowerową na osiedlu Drabinianka. Podpisano umowę z wykonawcą.

Rzeszów

Budowa Roku Podkarpacia 2024. Dwie rzeszowskie inwestycje oświatowe nagrodzone

RZESZÓW. Hale sportowe I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół nr 1 w Rzeszowie zostały nagrodzone w konkursie Budowa Roku Podkarpacia 2024.

Rzeszów

Nie żyje wieloletnia dyrektor rzeszowskiego MOPS

RZESZÓW. 26 listopada 2025 r. zmarła Luciana Rozborska, wieloletnia dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie oraz wiceprezes zarządu Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa montaż świątecznych iluminacji. Kiedy zabłysną? [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia trwa montaż świątecznego oświetlenia. Iluminacje zabłysną 5 grudnia i będą ozdabiać miasto do końca stycznia 2026 r.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce z rekordowym wzrostem w segmencie cargo

RZESZÓW/JASIONKA. Ponad dziesięciokrotny wzrost usług cargo w porównaniu z poprzednim rokiem odnotował Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka. W październiku 2025 roku podrzeszowskie lotnisko obsłużyło ponad milion towarów. To bezprecedensowy wynik.

Rzeszów

„Na Rynek marsz” - w sobotę możliwe utrudnienia w ruchu w centrum miasta

RZESZÓW. W najbliższą sobotę w centrum miasta odbędzie się trening oraz marszobieg z 4-krotnym mistrzem olimpijskim - Robertem Korzeniowskim. W związku z wydarzeniem mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Tak ma wyglądać budynek „Biblioteki Nowej” w sercu Rzeszowa [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Schick Architekci z Rudy Śląskiej we współpracy z światowej sławy japońskim studiem Kengo Kuma & Associates zajęła pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie na projekt „Biblioteki Nowej”. Nowoczesny obiekt ma stać się...

Reklama