Rzeszów - Piątek, 05.09.2025
Reklama

Zderzenie trzech pojazdów w Tyczynie. Dwie osoby w szpitalu

Dodano: 16.09.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

TYCZYN. Około godz. 7:00 w Tyczynie doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, które trafiły do szpitala. Ich życia nie zagraża niebezpieczeństwo.

Z informacji przekazanych przez rzeszowska policję wynika, że przyczyną porannego wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Jak ustalili na miejscu mundurowi, 34-letni kierowca busa marki renault traffic, wyjeżdżając z ulicy Laurowej w Tyczynie na DW 878, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu skodzie, którą kierowała 54-letnia kobieta. W chwili zdarzenia kierująca skodą jechała w kierunku Rzeszowa. Siłą odrzutu skoda uderzyła w opla, którym kierował 28-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

W wypadku ranni zostali kierujący busem i kierująca skodą. Obydwoje trafili do szpitala. Obrażenia jakich doznali, nie zagrażają ich życiu.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

W miejscu zdarzenia występowały częściowe utrudnienia w ruchu.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Odrzucono pomysł radnych PiS odnośnie rozbudowy sześciu skrzyżowań w Rzeszowie

RZESZÓW. Punkt po głosowaniu został usunięty z planu obrad radnych.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska pomoże, w jednej ze szkół średnich, w tworzeniu klas z branży lotniczej

RZESZÓW. Umowę podpisali prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej i Adam Krzysztoń, starosta powiatu łańcuckiego.

Rzeszów

UR o petycji w sprawie eksperymentów na zwierzętach: „ma niewiele wspólnego z rzeczywistością”

RZESZÓW. Zwierzęta, na których przeprowadzane będą eksperymenty nie mogą odczuwać stresu.

Rzeszów

Waldemar Szumny trzecim wiceprzewodniczącym Rady Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Podczas IV sesji Rady Miasta zdecydowała się na wybór trzeciego wiceprzewodniczącego rady. Został nim radny Prawa i Sprawiedliwości, Waldemar Szumny.

Rzeszów

10 autobusów elektrycznych lada dzień wyjedzie na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Autobusy będa obsługiwać linie 0A i 0B.

Rzeszów

Palił marihuanę prowadząc samochód. Na ul. Rejtana mężczyznę zauważył policjant

RZESZÓW. Do tej nietypowej interwencji doszło w poniedziałek ok. godz. 12.30.

Reklama