Rzeszów - Niedziela, 07.09.2025
Reklama

Zderzenie trzech samochodów w Trzebownisku

Dodano: 29.03.2023 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Dziś rano w Trzebownisku doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów. Wszystkie pojazdy wylądowały w rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Winę za spowodowanie kolizji ponosi 55-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, która nie dostosowała prędkości do warunków atmosferycznych panujących na drodze. Kobietę ukarano mandatem.

Do zdarzenia doszło o godz. 7.45 w Trzebownisku. Jak wstępnie ustalili policjanci, 55-latka, kierująca peugeotem, na łuku oblodzonej drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się suzuki, którym kierował 59-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Suzuki, siłą uderzenia zostało obrócone i zderzyło się jeszcze z audi, kierowanym przez 44-letniego mieszkańca Rzeszowa.

Pomimo tego, że wszystkie trzy samochody biorące udział w zdarzeniu wylądowały w rowie, żaden z uczestników zdarzenia nie wymagał pomocy medycznej.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, 55-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, została ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie odwołano Pogotowie Przeciwpowodziowe. Poszkodowani mogą starać się o zasiłek

RZESZÓW. W związku z ustabilizowaniem się sytuacji powodziowej dziś o godz. 6:00 rano odwołano Pogotowie Przeciwpowodziowe.

Rzeszów

Nowy rozkład jazdy sześciu linii komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Od 1 lipca br. zmianie ulegnie rozkład jazdy linii nr 13, 17, 34, 35, 45 i 53.

Rzeszów

Miasto rozpoczyna walkę z komarami i kleszczami

RZESZÓW. Dwa dni potrwają działania mające na celu zwalczanie komarów i kleszczy na terenie miasta.

Rzeszów

Będzie połączenie ul. Krajobrazowej i ul. Niemena z ul. Wyspiańskiego

RZESZÓW. Ruszył przetarg na roboty budowlane polegające na budowie połączenia ul. Krajobrazowej i ul. Niemena z ul. Wyspiańskiego.

Rzeszów

Siedem firm zainteresowanych modernizacją ul. Lisa Kuli

RZESZÓW. Wszystkie oferty mieszczą się w wymaganiach finansowych, jakie wyznaczyło miasto.

Rzeszów

LOT uruchamia 4 wakacyjne połączenia z Jasionki

RZESZÓW. W wakacje z lotniska w Jasionce polecimy do Chorwacji, Grecji, Hiszpanii i Bułgarii. Do wznowienia lotów szykuje się również Ryanair.

Rzeszów

W centrum Rzeszowa zamieszkają pszczoły

RZESZÓW. Już wkrótce na dachu Galerii Rzeszów zamieszka niemal pół miliona pszczół. 

Rzeszów

Od stycznia 2021 r. zmiany w gospodarce odpadami

RZESZÓW. Rady Miasta podjęła decyzja w sprawie ograniczenia odbioru odpadów od mieszkańców. Na jakie zmiany muszą przygotować się Rzeszowianie?

Reklama