Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

Źle się poczuł i uderzył autem w metalowy garaż. Trafił do szpitala

Dodano: 23.03.2023 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 36-letni kierowca opla stracił panowanie nad autem i uderzył w metalowy garaż. Mężczyznę przewieziono do szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności porannego zdarzenia drogowego w Kąkolówce w powiecie rzeszowskim.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś około godz. 6:00 w Kąkolówce. Jak wynika ze wstępnych ustaleń,  36-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc w kierunku Błażowej, nagle źle się poczuł i stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał z drogi i uderzył w metalowy garaż.

Na szczęście na skutek zderzenia mężczyzna nie odniósł obrażeń, jednak z uwagi stan zdrowia, karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

28 czerwca upływa termin zgłoszeń propozycji do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2020

RZESZÓW. Głosowanie na projekty rozpocznie się 30 sierpnia br.

Rzeszów

Usunięto awarię na basenach otwartych. Mieszkańcy już dzisiaj ponownie mogą z nich korzystać

RZESZÓW. Wczoraj o godzinie 20.15 udało się naprawić pompy przepływowe, odpowiedzialne za oczyszczanie wody.

Rzeszów

1 lipca rusza remont wiaduktu Śląskiego. Będą utrudnienia w komunikacji i opóźnienia MPK-ów

RZESZÓW. Inwestycja za ok. 1 mln zł wiąże się m.in. ze znacznymi utrudnieniami w komunikacji, które potrwają do końca sierpnia.

Rzeszów

Toast urodzinowy przy Fontannie Multimedialnej dla Tomasza Stańki. Wystąpią zagraniczni goście

RZESZÓW. Wystąpią m.in. członkowie nowojorskiego Kwartetu Tomasza Stańko.

Rzeszów

Baseny otwarte wciąż nieczynne. Trwa naprawa awarii

RZESZÓW. Baseny otwarte wciąż nieczynne.

Rzeszów

Wiemy kto zajmie się remontem kładki nad al. Piłsudskiego

RZESZÓW. Ratusz na realizację zamówienia zarezerwował prawie 129 tys. zł.

Reklama