Rzeszów - Piątek, 03.04.2026
Reklama

Zmarła kobieta potrącona wczoraj na ul. Lubelskiej

Dodano: 06.03.2020 r.

fot. Archiwum KWP Rzeszów
fot. Archiwum KWP Rzeszów
RZESZÓW. Nie udało się uratować życia kobiety potrąconej wczoraj na przejściu dla pieszych na ul. Lubelskiej. Pomimo podjętych działań przez lekarzy, kobieta zmarła dziś w nocy w szpitalu.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj około godz. 16:00 na ulicy Lubelskiej. Zgodnie z informacją przekazaną przez policję, kierujący skodą, 79-letni mieszkaniec Rzeszowa jadąc w kierunku Trzebowniska na oznakowanym przejściu  dla pieszych potrącił przechodząca przez jezdnię 89-letnią kobietę. pieszą. Mieszkanka Rzeszowa z ciężkimi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Niestety mimo udzielonej pomocy jej życia nie udało się uratować. Dzisiaj w nocy kobieta zmarła.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.


 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dzień Serca online i na rzeszowskim Rynku [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. W niedzielę, 27 września 2020 r. na rzeszowskim Rynku odbędzie się finał tegorocznej edycji Dnia Serca. Niedzielne wydarzenie poprzedzi cykl spotkań online ze specjalistami...

Rzeszów

Sprzedawał podrobioną odzież znanych marek na giełdzie samochodowej

RZESZÓW. 20-latek z Nowego Sącza odpowie za handel podrobionymi ciuchami światowych marek. Mężczyzna sprzedawał towar na giełdzie samochodowej w Rzeszowie.

Rzeszów

#JestemNaBecieNaCałymŚwiecie, czyli dwunasta edycja InternetBeta w wersji online

RZESZÓW. Choć rok 2020 zaskoczył wszystkich i pokrzyżował różne plany, w rozkładzie jazdy tegorocznych konferencji branżowych nie mogło zabraknąć Bety. 

Rzeszów

Kierował samochodem mając 4 promile i zakaz prowadzenia pojazdów

RZESZÓW. Świadkowie uniemożliwili jazdę 47-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, który mając 4 promile alkoholu we krwi prowadził samochód. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Rzeszów

Masz pomysł na innowacje w Rzeszowie? Zgłoś go do Urban Lab

RZESZÓW. Laboratorium miejskie zbiera pomysły na innowacje, które przyczynią się do poprawy jakości życia mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

InternetBeta 2020 online i bezpłatnie

RZESZÓW. W związku z obecną sytuacją, tegoroczna edycja konferencji InternetBeta odbędzie się w całości online, a udział w konferencji jest bezpłatny.

Rzeszów

Od 1 października większa strefa płatnego parkowania. Ruszyła sprzedaż abonamentów

RZESZÓW. Od 1 października w Rzeszowie zacznie funkcjonować szersza strefa płatnego parkowania, powiększona o osiedla 1000-lecia oraz Grota-Roweckiego.

Rzeszów

Startuje 3-dniowy festiwal piwa na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W dniach 11 - 13 września 2020 r. w stolicy Podkarpacia odbędzie się wyjątkowy festiwal piw rzemieślniczych.

Reklama