Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Zmiana lokalizacji rzeszowskiego Centrum Informacji Turystycznej

Dodano: 08.01.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 7 stycznia zamknięta została Podziemna Trasa Turystyczna, w której znajdowało się Centrum Informacji Turystycznej. Nowa lokalizacja, dla osób poszukujących informacji o rzeszowskich atrakcjach, znajdzie się przy ul. Grunwaldzkiej.

„Nowa lokalizacja punktu wiąże się z długoterminowymi pracami modernizacyjnymi rzeszowskiej Podziemnej Trasy Turystycznej zaplanowanymi na 2020 r.” – informuje Centrum Informacji Turystycznej w Rzeszowie.

Prace modernizacyjne w Podziemnej Trasie Turystycznej rozpoczęły się 7 stycznia i potrwają do końca listopada bieżącego roku. O szczegółach inwestycji pisaliśmy TUTAJ.

W związku z całkowitym zamknięciem PTT, funkcjonujące w nim Centrum Informacji Turystycznej, zostało przeniesione do punktu mieszczącego się przy biurze Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej na ul. Grunwaldzkiej 2 (wejście od ul. Matejki).

Dodajmy, że poza informacjami o rzeszowskich i podkarpackich atrakcjach, w nowej lokalizacji Centrum, będziemy mogli nabyć również pamiątki z regionu, tematyczne wydawnictwa, a także bilety na wydarzenia kulturalne.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kto wybuduje żłobek i przedszkole na os. Budziwój?

RZESZÓW. Władze miasta ogłosiły drugi przetarg na budowę żłobka i przedszkola na os. Budziwój. Poprzedni przetarg okazał się nieuważny ze względu na błędy formalne i za wysokie oferty wykonawców.

Rzeszów

Kolejne inwestycje na "Dworzysku". Powstaną nowe miejsca pracy

RZESZÓW. Firma „Efekt Plus”, lider na rynku europejskim w produkcji folii stretch, zamierza uruchomić nową linię technologiczną, a co za tym idzie - nowe miejsca pracy.

Rzeszów

We wtorek otwarcie pasieki na dachu Galerii Rzeszów

RZESZÓW. To pierwsza pasieka w rzeszowskim śródmieściu, a zarazem pierwsza pasieka na dachu w naszym mieście.

Rzeszów

98 załóg zgłoszonych do Marma 29. Rajdu Rzeszowskiego

98 załóg - 82 z Polski, 13 ze Słowacji oraz po jednej z Finlandii, Czech i Węgier - znalazło się na opublikowanych w środę listach zgłoszeń do MARMA 29. Rajdu Rzeszowskiego, inauguracyjnej...

Rzeszów

Rozpoczyna się remont ul. Lisa Kuli

RZESZÓW. Wszystko wskazuje na to, że lada moment rozpocznie się remont, który wiąże się z wyłączeniem z użytku dwóch pasów ruchu.

Rzeszów

Derby Rzeszowa o I ligę!

RZESZÓW. Po wtorkowych finałach baraży o I ligę piłkarską wiemy, że Rzeszów będzie miał swojego reprezentanta na zapleczu Ekstraklasy. Otwartym pozostaje pytanie: czy będzie to Stal Rzeszów czy Resovia?

Rzeszów

Prawie 1000 pytań wykonawców odnoście wykonania RCK

RZESZÓW. Przetarg na budowę Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego, które ma kosztować ponad 90 mln zł, ruszył w czerwcu br. 

Rzeszów

Okradł drogerie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

RZESZÓW. Mężczyzna w lipcu okradł dwie drogerie. Jeden ze sklepów okradł dwukrotnie. 

Reklama