Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Zmiana lokalizacji rzeszowskiego Centrum Informacji Turystycznej

Dodano: 08.01.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 7 stycznia zamknięta została Podziemna Trasa Turystyczna, w której znajdowało się Centrum Informacji Turystycznej. Nowa lokalizacja, dla osób poszukujących informacji o rzeszowskich atrakcjach, znajdzie się przy ul. Grunwaldzkiej.

„Nowa lokalizacja punktu wiąże się z długoterminowymi pracami modernizacyjnymi rzeszowskiej Podziemnej Trasy Turystycznej zaplanowanymi na 2020 r.” – informuje Centrum Informacji Turystycznej w Rzeszowie.

Prace modernizacyjne w Podziemnej Trasie Turystycznej rozpoczęły się 7 stycznia i potrwają do końca listopada bieżącego roku. O szczegółach inwestycji pisaliśmy TUTAJ.

W związku z całkowitym zamknięciem PTT, funkcjonujące w nim Centrum Informacji Turystycznej, zostało przeniesione do punktu mieszczącego się przy biurze Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej na ul. Grunwaldzkiej 2 (wejście od ul. Matejki).

Dodajmy, że poza informacjami o rzeszowskich i podkarpackich atrakcjach, w nowej lokalizacji Centrum, będziemy mogli nabyć również pamiątki z regionu, tematyczne wydawnictwa, a także bilety na wydarzenia kulturalne.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

WSIiZ stawia na ekologię. Z własnym kubkiem kawa i herbata taniej

Z własnym kubkiem studenci kupią taniej kawę i herbatę w punktach gastronomicznych uczelni, natomiast uczniowie ALO w zamian za stare firanki, otrzymają bezpłatnie ekoworeczek na zakupy.  

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie rowerzysty pod Rzeszowem

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 19:00 w Pogwizdowie Starym w powiecie rzeszowskim.

Rzeszów

Opłaty za parkowanie w mieście wzrosną od maja

RZESZÓW. Zatwierdono nowe opłaty oraz dwie nowe podstrefy.

Rzeszów

Nowa siedziba Sądu Okręgowego przy ul. Borowej?

RZESZÓW. Radni miasta sceptycznie podeszli do tego tematu.

Rzeszów

Ratusz zwiększa środki finansowe przeznaczone na organizację Dni Osiedli

RZESZÓW. Docelowo kwota 9 tys. zł zostanie zwiększona do 12 tys. zł.

Rzeszów

Wybory rektorów na rzeszowskich uczelniach. 12 kandydatów na Politechnice i tylko jeden na Uniwersytecie

RZESZÓW. kto zostanie rektorem Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Rzeszowskiej?

Rzeszów

Zderzenie trzech aut na al. Powstańców Warszawy. Jedna osoba trafiła do szpitala

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj około godz. 17 na al. Powstańców Warszawy, na wysokości kina Helios i stacji paliw Valdi.

Rzeszów

Dwie nowe podstrefy i wyższe opłaty za parkowanie w Rzeszowie

RZESZÓW. Na najbliższej sesji Rady Miasta radni zadecydują o wprowadzeniu dwóch nowych stref płatnego parkowania oraz o powiększeniu obowiązujących opłat za postój w danej strefie.

Reklama