Rzeszów - Wtorek, 24.03.2026
Reklama

Zmienia się krajobraz przy ul. Langiewicza. Rośnie 12-piętrowy budynek mieszkalny [ZDJĘCIA]

Dodano: 16.12.2024 r. / Redakcja

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Blisko centrum Rzeszowa powstaje 12-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Gotowa jest już ostatnia kondygnacja, trwa termoizolacja budynku.

W bloku przy ul. Langiewicza 37 znajdzie sią łącznie 230 mieszkań o powierzchniach od 34,04 m² do 99,12 m². W zależności od lokum, na wyposażeniu będą prywatne ogródki, duże balkony lub widokowe tarasy, z których będzie można podziwiać panoramę miasta.

Na parterze powstaną lokale usługowe. Do dyspozycji mieszkańców będzie 290 miejsc postojowych. Dostępny będzie także parking dla rowerów. W budynku znajdą się również komórki lokatorskie, schowki oraz wózkownie.

Mieszkańcy budynku, będą mogli odpocząć w ogrodzie oraz strefie wypoczynku, znajdującym się na terenie inwestycji. „Zieleń wokół osiedla zostanie zaaranżowana z dbałością o szczegóły, z zachowaniem naturalnych walorów okolicy” – czytamy na stronie inwestycji.

Budynek mieszkalny przy ul. Langiewicza 37 ma być gotowy w III kwartale 2025 roku.

Więcej zdjęć z realizacji inwestycji znajdziecie w dziale ZDJĘCIA

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jak pojadą autobusy MPK w okresie ferii zimowych?

RZESZÓW. W województwie podkarpackim ferie rozpoczynają się już w najbliższy poniedziałek, 16 stycznia i potrwają do 27 stycznia br. 

Rzeszów

Rusza druga transza dystrybucji węgla w Rzeszowie. Trzeba złożyć wniosek

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa przyjmuje wnioski do końca stycznia.

Rzeszów

Ciało 25-latka w rejonie zapory. Popełnił samobójstwo?

RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie nadzoruje śledztwo w sprawie śmierci 25-letniego mieszkańca Rzeszowa. Jego zwłoki znalazł przypadkowy przechodzień. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Rzeszów

Jak segregować odpady w Rzeszowie? Mieszkańcom pomoże specjalny słownik

RZESZÓW. W Rzeszowie powstał „Słownik segregacji odpadów komunalnych”, który ma pomóc mieszkańcom w poprawnej segregacji śmieci.

Rzeszów

Wypadek w Boguchwale. Samochód potrącił matkę z dwójką dzieci

BOGUCHWAŁA. Dziś rano na oznakowanym przejściu dla pieszych w Boguchwale, kierujący toyotą potrącił matkę z dwójką dzieci. Piesi z obrażeniami trafili do szpitala. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

Znamy gwiazdy i program 31. Finału WOŚP w Rzeszowie

RZESZÓW. „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” – pod takim hasłem już 29 stycznia w Rzeszowie odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Estrada Rzeszowska przygotowała...

Rzeszów

Wypadek na DK19 w Lutoryżu. Dwie osoby ranne

LUTORYŻ. Przez kilka godzin, w miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo.

Rzeszów

Obok ratusza ma powstać nowe miejsce spotkań dla mieszkańców

RZESZÓW. Miasto planuje budowę nowego budynku przy ul. Słowackiego. Ma być to miejsce zarówno na spotkania jak i na wystawy czy kameralne koncerty.

Reklama