Rzeszów - Sobota, 17.05.2025
Reklama

Znamy termin meczu Asseco Resovii Rzeszów o 7. miejsce PlusLigi

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Asseco Resovia rundę zasadniczą PlusLigi zakończyła na 7. miejscu i rywalizację z GKS-em Katowice rozpocznie od meczu w Rzeszowie.

Zwycięstwo 3:1 z Cerrad Czarnymi Radom w ostatnim meczu rundy zasadniczej zapewniło rzeszowianom 7. miejsce. Wyższa lokata sprawiła, że rywalizację o miejsca 7-8 na koniec sezonu 2018/19 rozpocznie się od meczu na hali Podpromie.

Asseco Resovia w meczach o 7. miejsce zmierzy się z GKS-em Katowice. W obecnym sezonie katowiczanie dwukrotnie pokonali rzeszowską drużynę, która teraz stanie przed szansą rewanżu i zapewnienia sobie wyższej lokaty w końcowej klasyfikacji.

Poznaliśmy szczegółowy terminarz meczów o miejsca 7-8, która toczyła się będzie do dwóch zwycięstw. Rywalizację rozpocznie się w hali Podpromie, w poniedziałek 1 kwietnia o godz. 20:30.

Drugie spotkanie rozegrane zostanie w hali Szopienice, 6 kwietnia o godz. 20:30. Ewentualny trzeci mecz odbędzie się w stolicy Podkarpacia.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Księża diecezji rzeszowskiej zebrali ponad 360 tys. zł na walkę z koronawirusem

RZESZÓW. „Kapłański dar miłosierdzia” – tak nazwano zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawiursem, jaką zorganizowali duchowni diecezji rzeszowskiej.

Rzeszów

Od 27.04 otwarte POP'y przy Lisa Kuli oraz Grottgera. Będzie można kupić tylko bilety

RZESZÓW. Jak informuje ZTM, będzie można kupić w dni robocze bilety autobusowe w POP’ach przy ul. Lisa Kuli i Grottgera. Żadne inne usługi nie będą realizowane.

Rzeszów

Wzrosła liczba mieszkańców Rzeszowa. Zbliżamy się do 200 tys.

RZESZÓW. O 2,4 % wzrosła liczba ludności w Rzeszowie w 2019 r. W porównaniu z poprzednim rokiem zawarto więcej małżeństw. Więcej było też zgonów, mniej natomiast było urodzeń.

Rzeszów

Telefoniczny dyżur ekspertów ZUS dotyczący emerytur i rent

RZESZÓW. W najbliższy czwartek eksperci ZUS będą odpowiadali na pytania klientów.

Rzeszów

Biało-żółte krawężniki przy zatokach autobusowych. "Aby było bezpieczniej"

RZESZÓW. W Rzeszowie trwa malowanie krawężników przy zatokach autobusowych. Docelowo prace mają objąć wszystkie przystanki.

Rzeszów

Powstało kolejne izolatorium. Tym razem w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie utworzono drugie na Podkarpaciu tzw. izolatorium.  Pierwsze powstało w Łańcucie, w Bursie - Szkolnym Schronisku Młodzieżowym.

Rzeszów

Wiemy, gdzie w Rzeszowie pojawią się kolejne maseczkomaty

RZESZÓW. Mamy listę ulic, na których zamontowane zostaną automaty ze środkami ochrony osobistej. 

Reklama