Rzeszów - Sobota, 20.09.2025
Reklama

Zobacz, jak będzie wyglądał tunel pod rondem Pobitno [WIZUALIZACJA]

Dodano: 13.12.2019 r.

Kadr z prezentacji przygotowanej przez Mosty Gdańsk
Kadr z prezentacji przygotowanej przez Mosty Gdańsk
RZESZÓW. Opracowaniem koncepcji projektowej na budowę wielopoziomowego skrzyżowania na rondzie Pobitno zajmuje się firma Mosty Gdańskie. Ratusz za projekt tunelu zapłaci 1,4 mln zł. Zastępca prezydenta opublikował wizualizację inwestycji.

Wiemy już jak będzie wyglądał tunel przecinający rondo Pobitno. Inwestycja zostanie przeprowadzona według koncepcji ratusza, która zakładała stworzenie dodatkowego poziomu od Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego do Al. Armii Krajowej.


Zgodnie z dokumentacją przetargową, projekt ma zostać wykonany w terminie do 31 maja 2020 roku. Kolejnym krokiem będzie rozpoczęcie przebudowy i wyłonienie wykonawcy, który zajmie się robotami budowlanymi.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Spalarnia przy ul. Ciepłowniczej przyjmie odpady z Rzeszowa. Łącznie wybrano 10 podmiotów

RZESZÓW. Postępowanie dotyczy dostawy niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01.

Rzeszów

Sezonowe lodowisko już stoi przy ratuszu. Kiedy otwarcie? [FOTO]

RZESZÓW. W sobotę 7 grudnia, o godz. 17.00 na lodowisku podziwiać będzie można IceShow - pokaz jazdy na lodzie.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci kontynuują akcję „przejezdne skrzyżowania”

RZESZÓW. Działania będą kontynuowane w kolejne piątki grudnia.

Rzeszów

Bieżnia tartanowa na Bulwarach będzie przedłużona

RZESZÓW. Dokumentacja projektowa bieżni będzie najprawdopodobniej gotowa w przyszłym roku.

Rzeszów

Linia „Eko” do Jasionki będzie kursować 6 i 7 grudnia

RZESZÓW.  6 i 7 grudnia na ulicach miasta pojawi się nowa linia komunikacji miejskiej. 

Rzeszów

Nowy sprzęt do diagnostyki i terapii udarów mózgu oraz 25 mln zł na inwestycje dla KSW nr 2

RZESZÓW. Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 2 w Rzeszowie wzbogacił się o sprzęt do nowoczesnych metod diagnostyki i terapii udarów mózgu. 

Rzeszów

Miasto Rzeszów dołączy do „protestu śmieciarek”

RZESZÓW.  Stolica innowacji przyłączy się do „protestu śmieciarek”, który odbędzie się 9 grudnia.

Reklama