Rzeszów - Środa, 13.08.2025
Reklama

10. Rzeszów Jazz Festiwal. W programie koncerty gwiazd i pokazy filmowe

Dodano: /

W najbliższą niedzielę, 6 listopada rozpocznie się jubileuszowa, dziesiąta już edycja Rzeszów Jazz Festiwal. W programie osiem koncertów i pokazy filmowe. W Rzeszowie zagrają m.in. Grażyna Łobaszewska i Stanisław Soyka, Adam Pierończyk, O.N.E. czy Wojtek Pilichowski.

Oprócz wspomnianych wyżej gwiazd, podczas festiwalu nie zabraknie również lokalnych twórców, w tym studentów kierunku jazz i muzyka rozrywkowa Uniwersytetu Rzeszowskiego.

10. Rzeszów Jazz Festiwal rozpocznie koncert kwartetu basisty legendarnej grupy Dżamble - Mariana Pawlika w Rzeszowskich Piwnicach. Koncerty odbywać się będą w Kino za Rogiem Cafe, Rzeszowskich Piwnicach, kościele rzeszowskich Dominikanów czy Wojewódzkim Domu Kultury, a projekcje filmów w Kino za Rogiem Cafe.

PROGRAM FESTIWALU

6 listopada
Marian Pawlik Quintet
Rzeszowskie Piwnice, godz. 19:00

11 listopada 
Wojtek Pilichowski Quartet ft. Kasia Stanek
Rzeszowskie Piwnice, godz. 20:00

13 listopada 
Late Night Poems (Skubisz, Lemańczyk, Nowak Szkil, Fortuna) ft. Robert Żurek
Kino za Rogiem Cafe, godz. 19:00

16 listopada – O.N.E.
Kino za Rogiem Cafe, godz. 20:00

19 listopada
Adam Pierończyk solo
Zaduszki Jazzowe w Kościele Dominikanów, godz. 19:00

1 grudnia 
Barwy Jazzu (koncert studentów kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa URz) + jam session
Rzeszowskie Piwnice, godz. 20:00

2 grudnia
Jakub Szturm – „Changes”
Rzeszowskie Piwnice, godz. 20:00

10 grudnia 
Grażyna Łobaszewska – 50 lat pracy scenicznej. Gość specjalny: Stanisław Soyka
Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, godz. 20:00

Bilety na koncerty dostępne w serwisie niezla-sztuka.pl - https://niezla-sztuka.pl/pl/i/Bilety/15

POKAZY FILMOWEE
Kino za Rogiem Cafe

9.11 godz. 18:00 "Pan T." - reż.  Marcin Krzyształowicz, muzyka Michał Woźniak

15.11 godz. 18:00 Muzyka Jerzego Matuszkiewicza w filmach.  

- Mały western (krótkometrażowy) reż.  Witold Giersz

- Jowita reż. Janusz Morgenstern

18.11 godz. 18:00 "30 lat wymówek"  - reż.  Armand Urbaniak + po filmie spotkanie z reżyserem.

24.11 godz. 18:00 "Ikar. Legenda Mietka Kosza" reż. Maciej Pieprzyca, muzyka Leszek Możdżer  

29.11 godz. 18:00 "Zimna wojna" reż. Paweł Pawlikowski, muzyka: różni artyści

Bilety na filmy będą dostępne na stronie Kino za Rogiem Cafe - https://kzrcafe.pl/repertuar/

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Kolejni wykonawcy na KultURaliach: Zalewski, Hyży, Otsochodzi

Powiększa się skład artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznych KultURaliów. Do ogłoszonych wcześniej wykonawców, dołączyli: Krzysztof Zalewski (7.06) Grzegorz Hyży i Otsochodzi (6.06).

Aktualności

Koncert Portal Blues na zakończenie festiwalu „Ziemia Dzieciństwa”. Wstęp wolny

Koncert zespołu Portal Blues zakończy tegoroczny Festiwal Polskiej Twórczości „Ziemia Dzieciństwa” organizowany po raz piąty przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie. Występ odbędzie się w najbliższą sobotę, 17 maja o godz. 22:00.

Aktualności

Nocne zwiedzanie rzeszowskich instytucji kultury. Program Nocy Muzeów 2025

Już w najbliższą sobotę, 17 maja stolica Podkarpacia po raz kolejny odkryje po zmroku swoje tajemnice. Podczas tegorocznej Nocy Muzeów, 19 rzeszowskich instytucji otworzy swoje drzwi dla zwiedzających.

Aktualności

Rzeszowskie KultURalia Studenckie 2025. Nowi wykonawcy w line-upie

Organizatorzy Rzeszowskich KultURaliów ogłosili kolejnych wykonawców. Do line-upu dołączyli: The Dumplings oraz Young Igi. Hasło tegorocznego święta studentów brzmi: „Rozświetlaj miasto z nami”.

Aktualności

Cyrk Safari ponownie w okolicach Rzeszowa. Zaplanowano dwa występy

Już za kilka dni, w okolice Rzeszowa ponownie przyjedzie cyrk Safari. Zaplanowano dwa widowiska – w Tyczynie i w Trzebownisku. Na cyrkowej arenie wystąpi międzynarodowy skład artystów z różnych zakątków świata -...

Aktualności

Startują zapisy na letnie półkolonie z Rzeszowskim Domem Kultury

Na małych uczestników czekają zajęcia kreatywne, gry i zabawy, wycieczki, warsztaty i dużo więcej, a wszystko to pod opieką doświadczonych instruktorów. Zapisy startują już 12 maja 2025 roku o godzinie 17:00.

Aktualności

Tegoroczne KultURalia odbędą się w nowym miejscu. Znamy pierwszych wykonawców

Dwa dni wypełnione koncertami, nowa lokalizacja oraz pierwsi wykonawcy – organizatorzy rzeszowskich KultURaliów stopniowo ujawnią szczegóły tegorocznej imprezy.

Aktualności

Ruszył nabór prac na 23. Podkarpackie Konfrontacje Fotograficzne

Do 31 maja 2025 r. koła, kluby i grupy fotograficzne działające na Podkarpaciu, mogą zgłosić się do udziału w 23. Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych organizowanych pod patronatem Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców.

Reklama