Rzeszów - Wtorek, 23.06.2026
Reklama

Bezpłatny pokaz filmu Quentina Tarantino w rowerowym kinie plenerowym

Dodano: 05.08.2021 r. / ViC

6 sierpnia odbędzie się kolejna odsłona Rowerowego Kina Plenerowego organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury. Uczestniczy wydarzenia obejrzą bezpłatnie film Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood”.

Tegoroczne Rowerowe Kino Plenerowe jest częścią Piątkowej Strefy Relaksu, czyli nowej inicjatywy Rzeszowskiego Domu Kultury realizowanej w ramach letniej akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”. To doskonała okazja na organizację wycieczki rowerowej, której zwieńczeniem będzie pyszna lemoniada oraz bezpłatny seans filmu „Pewnego razu… w Hollywood”.

„Pewnego razu… w Hollywood” to amerykański komediodramat z 2019 roku w reżyserii Quentina Tarantino. Film był zdobywcą trzech Złotych Globów oraz dwóch statuetek Oscara, a jego fabuła skupia się na tytułowym Hollywood końca lat 60-tych XX wieku oraz morderstwach grupy Charlesa Mansona. W rolach głównych wystąpiła światowa plejada gwiazd kina: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino oraz Kurt Russell.

Rowerowe Kino Plenerowe odbędzie się w najbliższy piątek, 6 sierpnia 2021 roku o godzinie 21:00 na placu zielonym przed Rzeszowskim Domem Kultury filia Country przy ul. Herbowej 3.

Seans jest bezpłatny, a rejestracja uczestników odbywać będzie się na miejscu.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Łydka Grubasa dołącza do line-upu Rzeszowskich KultURaliów 2026

Organizatorzy Rzeszowskich KultURaliów odkrywają kolejne karty. Do wcześniej ogłoszonych artystów dołącza Łydka Grubasa – jeden z najbardziej charakterystycznych zespołów na polskiej scenie rockowej. Grupa wystąpi 22 maja, pierwszego dnia festiwalu.

Aktualności

„Zemsta Nietoperza” - szampański spektakl w trzech aktach zagości w Rzeszowie już 25 kwietnia

Agencja Artystyczna MUZA zaprasza na głośną operetkę w wykonaniu Teatru Muzycznego Castello. Arcydzieło gatunku! W tej operetce zdarzyć się może absolutnie wszystko.

Aktualności

Wieczór symfoniczny w Filharmonii Podkarpackiej. Zabrzmi muzyka Szymanowskiego i Smetany

Program najbliższego koncertu abonamentowego w Filharmonii Podkarpackiej wypełnią utwory Karla Szymanowskiego i Bedřicha Smetany. Orkiestrę poprowadzi utalentowany dyrygent młodego pokolenia Gaetano Lo Coco. Solistą wieczoru będzie francuski wiertuoz skrzypiec François Pineau-Benois.

Aktualności

Nowe ogłoszenie organizatorów Rzeszowskich Juwenaliów. Kolejny artysta w line-upie

Organizatorzy Rzeszowskich Juwenaliów zaskoczyli i ogłosili jeszcze jednego wykonawcę tegorocznej edycji wydarzenia. 9 maja na scenie Brend wystąpi Gibbs.

Aktualności

Niezależne kino na światowym poziomie na ekranie WDK

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie i Fundacja „Cinema Art” zapraszają 22 kwietnia 2026 r. (środa) o godz. 18:30 na projekcję filmów nagrodzonych podczas 19. edycji Festiwalu GRAND OFF im. Witolda Kona -...

Aktualności

Sport motywem przewodnim tegorocznego Święta Paniagi. Znamy program

Jak co roku, ul. 3 Maja na jeden dzień stanie się tętniącą życiem przestrzeń dla mieszkańców i turystów z licznymi atrakcjami, w tym koncertami, spektaklami, pokazami artystycznymi oraz innymi wydarzeniami plenerowymi. W...

Aktualności

Marek Piekarczyk zagra charytatywnie dla dzieci z Podkarpackiego Hospicjum

W piątek, 17 kwietnia o godz. 19:00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny organizowany z inicjatywy Marka Piekarczyka.

Aktualności

Rzeszowskie KultURalia 2026 – znamy już trzech wykonawców

Organizatorzy Rzeszowskich KultURaliów ujawnili kolejne nazwisko w line-upie tegorocznej edycji. Do Happysad i Modelek dołącza QRY – solowy projekt Patryka Lubasia, artysty związanego wcześniej z Chillwagonem, dziś działającego w ramach kolektywu Trzech...

Reklama