Rzeszów - Poniedziałek, 11.08.2025
Reklama

Bezpłatny spektakl teatralny dla dzieci na rzeszowskich Bulwarach

Dodano: /

Spektakl „Historia Zaginionego Snu” w wykonaniu Teatru Za Jeden Uśmiech to kolejne wydarzenie dla najmłodszych organizowane w ramach akcji „Atrakcje na wakacje”. Widowisko będzie można zobaczyć bezpłatnie w poniedziałek, 16 sierpnia o godz. 10:00.

„Historia zaginionego snu” to baśń o dziewczynce imieniem Fifi, która po przebudzeniu nie pamięta swojego snu. Postanawia wyruszyć na jego poszukiwania wraz ze swoim wymyślonym przyjacielem Dźredziem. Podczas wędrówki spotyka szereg niezwykłych postaci – jedne okażą się pomocne, inne będą próbowały wprowadzić zamęt w podróży Fifi. Bohaterka odkrywa, że jej sen skradł okrutny Pożeracz Snów. Dzięki sile swojej wyobraźni oraz pomocy przyjaciół dziewczynka pokonuje złego stwora i odzyskuje utracony sen.

Aktorzy grający w spektaklu, podczas przedstawienia angażują najmłodszych do zabawy. Dzieci zachęcone przez aktorów mogą pokazać swoje możliwości aktorskie i wokalne. Aktorzy zapewnią młodym widzom ogromne emocje i zabiorą do baśniowego świata sztuki.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

10. Reggae nad Wisłokiem. Koncerty, ekoatrakcje dla dzieci i całonocne afterparty [PROGRAM]

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa, 10. edycja Festiwalu „Reggae nad Wisłokiem - Gramy dla klimatu”. Na uczestników czekają koncerty artystów reggae z całego świata, ekoatrakcje dla dzieci i dorosłych oraz całonocne afterparty.

Aktualności

GovTech4Europe: Koncert zespołu Rysy i mapping na fasadzie rzeszowskiego zamku

Koncert warszawskiego duetu Rysy w pubie Fosa oraz mapping na fasadzie Zamku Lubomirskich w wykonaniu Jakuba Hadera to otwarte wydarzenia skierowane do mieszkańców Rzeszowa, które odbędą się w ramach szczytu GovTech4Europe.

Aktualności

Kolejne spotkanie z Jakubem Pawłowskim w WiMBP

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie z Jakubem Pawłowskim – historykiem, regionalistą i przewodnikiem, które odbędzie się 22 maja 2025 r. o godz. 17.00 w budynku WiMBP w...

Aktualności

KultURalia 2025: Opał i Dwa Sławy w line-upie

Poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznej wielkiej, studenckiej imprezie organizowanej przez Samorząd Studentów UR, we współpracy z Samorządem Studenckim WSIiZ. DO line-upu dołączyli: Opał i Dwa Sławy.

Aktualności

Rozpoczął się 54. Muzyczny Festiwal w Łańcucie [PROGRAM]

IX Symfonia Beethovena zwieńczona słynną „Odą do radości” zainaugurowała 54. Muzyczny Festiwal w Łańcucie - jedno z najpiękniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce.

Aktualności

Ostatni koncert w ramach cyklu Etnowiosna. Wystąpi zespół Krzikopa

Tegoroczna edycja cieszącego się sympatią publiczności cyklu Etnowiosna powoli dobiega końca. Podczas ostatniego koncertu, zaplanowanego na 24 maja zagra chorzowski zespół Krzikopa.

Aktualności

Premiera nowego spektaklu teatru Przedmieście

„Księga powrotu” to tytuł nowego spektaklu przygotowanego przez rzeszowski Teatr Przedmieście. Premiera sztuki odbędzie się w sobotę, 17 maja o godz. 19.00 w siedzibie teatru przy ul. Reformackiej 4.

Aktualności

Gwieździste niebo, poezja i muzyka na cymbałach - 4. Nocny Targ Poetycki

23 maja na placu za budynkiem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie odbędzie się czwarta edycja Nocnego Targu Poetyckiego.

Reklama