Rzeszów - Wtorek, 19.08.2025
Reklama

Disco lat 90. Haddaway, Mr. President i Ice Mc wystąpią w Rzeszowie

Dodano: /

W czerwcu do Rzeszowa przyjadą legendy muzyki pop lat 90-tych. Podczas koncertu, Haddaway, Mr. President i Ice Mc wykonają m.in. swoje największe hity: "What is love", "Coco Jamboo" czy "Think about the way".

Jak zapowiadają organizatorzy „wydarzenie będzie trzygodzinnym maratonem taneczno-muzycznym, wypełnionym ulubionymi rytmami eurodance i hitami pop w wykonaniu prawdziwych światowych gwiazd i legendarnych idoli niejednego pokolenia”.

Koncert „Disco lat 90.” odbędzie się 9 czerwca o godz. 19:00 w hali Podpromie. Bilety są już w sprzedaży na stronie kupbilecik.pl. Możne ja również kupić stacjonarnie w sklepie muzycznym Riff przy ul. Dąbrowskiego 17, Rzeszów.

Wystąpią:

Haddaway  – niemiecki muzyk eurodance i house, którego szczyt kariery przypada na lata 90. XX wieku za sprawą jego największych hitów „What Is Love” i „Life”. (za wikipedia.pl)

Mr. President – niemiecki zespół muzyczny, który powstał w Bremie i pierwotnie nazywał się Satellite One. Zespół zadebiutował w 1995 roku albumem "Up'N Away"[1]. W 1996 roku zespół zdobył światową popularność hitem "Coco Jamboo". (za wikipedia.pl)

Ice MC – brytyjski muzyk eurodance pochodzenia jamajskiego.

Karierę rozpoczął w 1989 roku od nagrania singla Easy wyprodukowanego przez Roberta Zanettiego znanego jako Savage. Największe przeboje Iana Campbella to: Take Away the Colour, It's Rainy Day oraz Think About the Way. (za wikipedia.pl)

 

 

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Rzeszowskie Juwenalia 2024. Godzinowa rozpiska koncertów

Już tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia największej studenckiej imprezy na Podkarpaciu. Prezentujemy godzinową rozpiskę koncertów w ramach Rzeszowskich Juwenaliów, które w tym roku odbędą się na trzech scenach.

Aktualności

"Roztańczmy nasz świat" - widowisko z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca

Ponad 200 tancerzy weźmie udział w XX edycji Międzynarodowego Dnia Tańca „Roztańczmy nasz świat” organizowanego przez Centrum Młodzieży w Rzeszowie. Autorką scenariusza i reżyserką widowiska jest Bernadetta Wojtuń – Sikora.

Aktualności

Inauguracja Ogródka Letniego kina Zorza

Projekcja filmu „Poprzednie życie” w reżyserii Celine Song zainauguruje tegoroczne wieczory filmowe w ogródku letnim kina Zorza. Film nominowany był m.in. do tegorocznych Oscarów i Złotych Globów. Pokaz odbędzie się 3 maja...

Aktualności

Zeamsone pierwszym wykonawcą tegorocznych KultURaliów

Organizatorzy XII Rzeszowskich KultURaliów Studenckich ogłosili pierwszego wykonawcę tegorocznej edycji imprezy. Zeamsone, twórca takich utworów jak 5 Influencerek, 21 gramów, Cena Ambicji czy Więzień Wizerunku, wystąpi w pierwszym dniu festiwalu.

Aktualności

"Teatr na ekranie" nowy cykl w Kinie za Rogiem Cafe

Rzeszowskie Kino za Rogiem Cafe rusza z nowym cyklem pn. „Teatr na ekranie”. Raz w miesiącu, w poniedziałek, na ekranie wyświetlane będą ciekawe, nagradzane, polskie sztuki teatralne z doborową obsadą.

Aktualności

Podkarpacki Festiwal Patriotyczny. Koncerty, pokaz filmowy i turniej rycerski

2 maja 2024 r., w Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, już po raz trzeci w Rzeszowie odbędzie się Podkarpacki Festiwal Patriotyczny im. mjr. Adama Kowalskiego. Organizatorem Festiwalu jest Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.

Aktualności

Muzyczne widowisko w Rzeszowie z okazji 20-lecia Polski w Unii Europejskiej

1 maja 2024 r., czyli w 20. rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, w Rzeszowie odbędzie się wyjątkowy koncert z udziałem młodzieży z Podkarpacia. Podczas widowiska usłyszmy 15 europejskich przebojów.

Reklama