Rzeszów - Czwartek, 09.04.2026
Reklama

Dope Fest już po raz 4. w Rzeszowie. Znamy pierwszego wykonawcę

Dodano: 16.04.2025 r. / Redakcja

Organizatorzy festiwalu Dope Fest Rzeszów ogłosili pierwsze tegorocznego wykonawcę, który wystąpi na skwerze Millenium Hall. Festiwal zawita do Rzeszowa już po raz czwarty.

DOPE FEST Rzeszów to letni projekt muzyczny zmieniający co roku swoją formułę. Do tej pory w ramach festiwalu w stolicy Podkarpacia wystąpili m.in. Kukon, Sokół, ReTo, Jan Rapowanie, Szpaku, Young Multi czy Young Leosia.

W tym roku organizatorzy przygotowali trzy odrębne koncerty wykonawców reprezentujących różne style hip-hopu. Koncerty odbędą się w czerwcu, w sierpniu i we wrześniu na skwerze Millenium Hall. Pierwszą ogłoszoną gwiazdą Dope Fest 2025 jest OKI – jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. Na festiwalowej scenie zobaczymy go 21 czerwca. Otwarcie bram od godziny 18:00. Rozpoczęcie koncertu zaplanowano na godz. 21:00.

Sprzedaż biletów rusza 21 kwietnia. Ich dystrybutorem online jest Going oraz Empik Bilety oraz stacjonarnie salony Empik w całej Polsce. Ceny rozpoczynają się od 119 zł (Early Bird).


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Wtorek z klasyką

Seksmisja - kultowa komedia Juliusza Machulskiego na dużym ekranie

Dokładnie w dniu 40-lecia premiery, rzeszowskie Kino za Rogiem Cafe przypomni kultową komedię Juliusza Machulskiego „Seksmisja”.

Aktualności

PDF. Jacek Stankiewicz o fotografiach Rzeszowa "z różnych szuflad"

29 kwietnia w Galerii Nierzeczywistej Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego odbędzie się kolejne otwarte spotkanie z cyklu „Poniedziałkowe Dyskusje Fotograficzne (PDF)”.

Aktualności

ESK 2024. Koncert Miss God z harfą laserową i interaktywna instalacja

Głosy Wschodu / East Voices to kolejny projekt artystyczny, który będzie można zobaczyć i usłyszeć podczas tegorocznej edycji Europejskiego Stadionu Kultury.

Aktualności

Znamy pełny program tegorocznego Święta Paniagi

Jarmark rękodzieła, korowód zespołów, koncerty, pokazy i spektakle to tylko część atrakcji, jakie czekają na mieszkańców Rzeszowa podczas Święta Paniagi. Tegoroczne wydarzenie uświetni występ zespołu “Viva Santana” Cichoński - Torres Band.

Aktualności

Maj z dobrym filmem w DKF Klaps [REPERTUAR]

Dyskusyjny Klub Filmowy „Klaps” działający w Wojewódzkim Domu Kultury rozpoczyna kolejny miesiąc z wyjątkowymi, nagradzanymi na międzynarodowych festiwalach seansami połączonymi z prelekcjami i pofilmowymi dyskusjami.

Reklama