Rzeszów - Wtorek, 12.08.2025
Reklama

III Międzyszkolny Konkurs Młodych Talentów "To mnie kręci"

Dodano: /

29 marca 2019 r. o godz. 17:30, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 11 w Rzeszowie  (ul. Beskidzka 5) rozpocznie się III Międzyszkolny Konkurs Młodych Talentów „To mnie kręci”. Jest on przeznaczony dla uczniów klas V-VIII szkół podstawowych z województwa podkarpackiego. Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach: Talent sceniczny i Talent plastyczny. Każdy z uczestników konkursu w kategorii Talent sceniczny będzie miał za zadanie zaprezentować w czterominutowym występie swoje ponadprzeciętne uzdolnienia i umiejętności. Zobaczymy m.in.: pokazy umiejętności wokalnych, tanecznych, akrobatycznych oraz grę na instrumentach. 

Uczniowie będą oceniani przez jury, w skład którego wejdą osoby będące autorytetami w świecie muzyki, kultury i sportu. Podczas konkursu wystąpią również goście specjalni: m.in. grupy artystyczne z Rzeszowskiego Domu Kultury.

Organizatorem III Międzyszkolnego Konkursu  Młodych Talentów „To mnie kręci” jest Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 w Rzeszowie, a patronat honorowy nad nim objęli: Wojewoda Podkarpacki, Podkarpacki Kurator Oświaty oraz Rzeszowski Dom Kultury. 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in.: sprzęt elektroniczny, planszowe gry towarzyskie, vouchery do rzeszowskich kin, kręgielni. 

Karty zgłoszenia oraz prace plastyczne można przesyłać do 7 marca 2019 r. Więcej szczegółów oraz regulamin znajdują się na stronach: www.tomniekreci.edu.pl oraz na www.facebook.com/konkursToMnieKreci.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych występami młodych artystów. 

Program imprezy

  • próba mikrofonowa: godz. 15:30
  • rejestracja uczestników: godz. 16:30-17:00
  • losowanie numerów startowych: godz. 17:00
  • początek konkursu: godz. 17:30
  • wręczenie dyplomów i nagród dla laureata i osób wyróżnionych w konkursie w kategorii Talent plastyczny: ok. godz. 19:00
  • ogłoszenie wyników III edycji „To mnie kręci”, wręczenie dyplomów i nagród dla wszystkich uczestników konkursu: ok. godz. 19:30

 

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Świat Mistrza Beksińskiego. Koncert i wystawa poświęcone pamięci wybitnego artysty z Sanoka

21 lutego 2025 r. w centrum wystawienniczo-kongresowym ZEN.COM Expo w Jasionce (dawniej G2A Arena), odbędzie się inauguracja wyjątkowego wydarzenia artystycznego poświęconego twórczości Zdzisława Beksińskiego.

Aktualności

Rzeszowski Dzień Kobiet. Warsztaty tkania makatki i koncert Skubasa

Z okazji Dnia Kobiet, Rzeszowskie Piwnice przygotowały dwa wyjątkowe wydarzenia dedykowane Paniom. 8 marca, w samo południe odbędą się warsztaty tkania makatki na krośnie ręcznym. Wieczorem, klimatczne wnętrza Piwnic, wypełni muzyka Skubasa.

Aktualności

David Gimenez i Philippe Quint gośćmi piątkowego koncertu symfonicznego w Filharmonii Podkarpackiej

Muzyka trzech kompozytorów, wypełni salę Filharmonii Podkarpackiej podczas najbliższego koncertu symfonicznego. Symfonicy podkarpaccy wykonają utwory Verdiego, Mendelssohna i Brahmsa pod batutą hiszpańskiego dyrygenta Davida Gimieneza. Solistą wieczoru będzie amerykański skrzypek Philippe Quint.

Aktualności

Teatr na ekranie: „Żona Łysego” w Kinie za Rogiem Cafe

Dramat psychologiczny „Żona Łysego” z Aleksandrą Konieczną w roli głównej, będzie można obejrzeć w ramach najbliższego spotkania z cyklu „Teatr na ekranie” w Kinie za Rogiem Cafe. Projekcja odbędzie się w poniedziałek,...

Czwartki Jazzowe – kontynuacja

Fuzja polskiej muzyki ludowej i nowoczesnego jazzu. Joachim Mencel Quintet w WDK

Joachim Mencel Quintet z projektem ARTISENA wystąpi już 27 lutego na scenie Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie. Będzie to pierwszy w tym roku koncert z cyklu Czwartki Jazzowe – kontynuacja.

Aktualności

The Strings - przezabawny spektakl komediowy o przyjaźni, życiowych zakrętach i miłości do muzyki

15 lutego 2025 r. w Filharmonii POdkarpackiej będzie można zobaczyć przezabawny spektakl komediowy o przyjaźni, życiowych zakrętach i miłości do muzyki - The Strings. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 16:00. 

Aktualności

Wyjątkowy koncert zespołu Karczmarze z okazji Dnia Kobiet

Zespół Karczmarze organizuje specjalny koncert dla mieszkańców Rzeszowa oraz całego województwa podkarpackiego. Wydarzenie pn. „Karczmarze na Dzień Kobiet” odbędzie się w dniu 8 marca 2025 r. na Politechnice Rzeszowskiej.

Aktualności

Brown wraca na scenę. Zespół zagra w kwietniu w Rzeszowskich Piwnicach

Po 5 latach przerwy, rzeszowski zespół Brown wraca scenę z mocnym uderzeniem. Grupa wystąpi 26 kwietnia w Rzeszowskich Piwnicach w ramach kolejnego koncertu z serii Rockowa Noc from the Basement.

Reklama