Rzeszów - Wtorek, 12.08.2025
Reklama

Jak zwiedzać Kolumbię, smażyć patacones i zmienić swoje życie. Spotkanie z Tomaszem Słodkim

Dodano: /

4 marca w Wojewódzkim Domu Kultury gościem w ramach cyklu „Spotkanie z Podróżnikiem” będzie Tomasz Słodki, który zaprezentuje Multimedialny spektakl podróżniczy „Project Colombia”. Spotkanie odbędzie się o godz. 18:00. Bilety w cenie 10 zł można nabyć w kasie WDK.

„Project Colombia” - to pełna ekscytujących doznań podróż do Ameryki Południowej. W trakcie prelekcji uczestnicy dowiedzą się, dlaczego redaktor Tomasz Słodki postanowił zamknąć dobrze prosperujące studio telewizyjne i wyruszył w podróż po świecie. Jego pierwszym przystankiem była Kolumbia, w której wynajął mieszkanie i zrealizował serię vlogów podróżniczych na YouTube, Facebooku i LinkedIn.

Będzie to również muzyczne wydarzenie połączone z dużą liczbą filmów oraz czytaniem książki na żywo. Dodatkowym gościem będzie latynoski tancerz - mieszkaniec Medellin, z którym widownia poćwiczy kroki salsy.

Tomasz Słodki zaśpiewa piosenki ze swojego repertuaru, przyrządzi z publicznością Guacamole – kolumbijską pastę z awokado, opowie  o kulisach życia w Kolumbii i pokaże niebezpieczne sytuacje, jakie mogą spotkać osoby podróżujące przez ten kraj.

Widownia dowie się jak realizować filmy smartfonem - szczególnie ten fragment polecany jest młodym ludziom, którzy żyją w social mediach i chętnie nagrywają filmy na Instagram i Facebooka.

Tomasz Słodki - dziennikarz, biznesmen - prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Pasjonat nowych technologii - wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje on-line oraz audio & video release dla klientów korporacyjnych. Organizował festiwale muzyczne oraz akcje charytatywne. Realizował projekty na całym świecie tworząc multimedialny portal podróżniczy. Bezgranicznie realizuje swoje pasje.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Koncert Portal Blues na zakończenie festiwalu „Ziemia Dzieciństwa”. Wstęp wolny

Koncert zespołu Portal Blues zakończy tegoroczny Festiwal Polskiej Twórczości „Ziemia Dzieciństwa” organizowany po raz piąty przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie. Występ odbędzie się w najbliższą sobotę, 17 maja o godz. 22:00.

Aktualności

Nocne zwiedzanie rzeszowskich instytucji kultury. Program Nocy Muzeów 2025

Już w najbliższą sobotę, 17 maja stolica Podkarpacia po raz kolejny odkryje po zmroku swoje tajemnice. Podczas tegorocznej Nocy Muzeów, 19 rzeszowskich instytucji otworzy swoje drzwi dla zwiedzających.

Aktualności

Rzeszowskie KultURalia Studenckie 2025. Nowi wykonawcy w line-upie

Organizatorzy Rzeszowskich KultURaliów ogłosili kolejnych wykonawców. Do line-upu dołączyli: The Dumplings oraz Young Igi. Hasło tegorocznego święta studentów brzmi: „Rozświetlaj miasto z nami”.

Aktualności

Cyrk Safari ponownie w okolicach Rzeszowa. Zaplanowano dwa występy

Już za kilka dni, w okolice Rzeszowa ponownie przyjedzie cyrk Safari. Zaplanowano dwa widowiska – w Tyczynie i w Trzebownisku. Na cyrkowej arenie wystąpi międzynarodowy skład artystów z różnych zakątków świata -...

Aktualności

Startują zapisy na letnie półkolonie z Rzeszowskim Domem Kultury

Na małych uczestników czekają zajęcia kreatywne, gry i zabawy, wycieczki, warsztaty i dużo więcej, a wszystko to pod opieką doświadczonych instruktorów. Zapisy startują już 12 maja 2025 roku o godzinie 17:00.

Aktualności

Tegoroczne KultURalia odbędą się w nowym miejscu. Znamy pierwszych wykonawców

Dwa dni wypełnione koncertami, nowa lokalizacja oraz pierwsi wykonawcy – organizatorzy rzeszowskich KultURaliów stopniowo ujawnią szczegóły tegorocznej imprezy.

Aktualności

Ruszył nabór prac na 23. Podkarpackie Konfrontacje Fotograficzne

Do 31 maja 2025 r. koła, kluby i grupy fotograficzne działające na Podkarpaciu, mogą zgłosić się do udziału w 23. Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych organizowanych pod patronatem Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców.

Aktualności

Piosenki to...? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta. Prowadzenie: A. Poniedziel-ski

Najlepsi wykonawcy piosenki aktorskiej w utworach mistrzów. Koncert „Piosenki to...? – Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta” jest niezapomnianym, muzycznym widowiskiem, które przeniesie nas do czasów, gdy w piosenkach królowała mądrość i klasa.

Reklama