Rzeszów - Piątek, 31.10.2025
Reklama

Kaskaderskie show na parkingu rzeszowskiego hipermarketu

Dodano: 11.09.2024 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe organizatora
fot. Materiały prasowe organizatora

Przejazdy przesz ścianę ognia, widowiskowe kraksy, demolka monster truckiem, pokazy driftu, prezentacja jedynego w Polsce dragstera i wiele więcej przygotowali organizatorzy Monster Truck Show, który odbędzie się w najbliższy weekend w Rzeszowie.

Grupa światowej klasy kaskaderów przyjedzie do Rzeszowa, aby dostarczyć widzom niezapomnianych emocji. - Chcesz poczuć się jak bohater filmu akcji? Teraz masz okazję doświadczyć niesamowitych wrażeń! przegap okazji, by zobaczyć najlepszych kaskaderów filmowych i poczuć na własnej skórze, co to znaczy prawdziwa adrenalina! – zachęcają organizatorzy Monster Truck Show.

Na uczestników wydarzenia czeka niezwykła impreza na świeżym powietrzu, z rozbrzmiewającym rykiem silników, muzyką, światłami i efektami pirotechnicznymi.

W programie wydarzenia, m.in.:

• emocjonujące pokazy driftu,
• kontrolowane wypadki,
• przejazdy przez ścianę ognia z człowiekiem na masce,
• przebijanie głową płonącej ściany będąc jednocześnie na masce BMW,
• jazdę na bocznych kołach samochodem/quadem,
• zaciekłą jazdę i demolkę ogromnym monster truckiem z pokaźną V8,
• Rajmund, nasz kaskader, zabierze odważne kobiety na przejażdżkę samochodem na dwóch kołach, aby udowodnić, że ekstremalna jazda nie jest przeznaczona tylko dla mężczyzn,
• ponadto, zaprezentujemy jedynego w Polsce dragstera i autorobota,
• to wszystko uzupełnią całkiem nowe monster trucki!

Najmłodsi widzowie, na zakończenie pokazu, będą mogli odbyć bezpłatną przejażdżkę monster truckiem.

Monster Truck Show odbędzie się w sobotę i w niedzielę (14 i 15.09) o godz. 18:00 na parkingu hipermarketu E. Leclerc Rzeszów przy al. Rejtana.

UWAGA! Bilety do nabycia bezpośrednio przed programem w kasach.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

"Ceremonia" otworzy nowy sezon artystyczny w Teatrze Przedmieście

13 września 2025 r. rusza nowy sezon artystyczny 2025/2026 w Teatrze Przedmieście. O godz. 19:00 zaprezentowany zostanie spektakl „Ceremonia”.

Aktualności

Orkiestra Księżniczek - część 2. już 4 października w Filharmonii Podkarpackiej

Jedyny taki projekt na świecie! Druga część niesamowitego muzycznego show, które pokochały setki tysięcy widzów w całej Polsce. Bestseller, który łamie konwenanse, bije rekordy popularności i zachwyca widzów w każdym wieku

Aktualności

Wrześniowe koncerty w Filharmonii Podkarpackiej

Zanim rozpocznie się nowy sezon artystyczny w Filharmonii Podkarpackiej, melomani będą mieli okazję uczestniczyć w dwóch wyjątkowych koncertach, organizowanych w ramach cyklu BOOM (Balet, Opera, Operetka, Musical).

Aktualności

Kiermasz Wyczytanych Książek w Rzeszowie. Blisko 3000 tytułów w wyjątkowych cenach

Prawie 3 tysiące tytułów znajdzie się w ofercie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie podczas najbliższego Kiermaszu Wyczytanych Książek. Tym razem wydarzenie będzie dwudniowe.

Aktualności

Startują Senioralia Rzeszowskie. 30 wydarzeń w ciągu 7 dni

Ponad 30 wydarzeń zaplanowano w ramach tegorocznej edycji Senioraliów Rzeszowskich, czyli tygodniowego cyklu realizowanego z myślą o starszych mieszkańcach miasta. Inauguracja odbędzie się w piątek, 5 września na rzeszowskim Rynku.

Aktualności

“Damski biznes” - jedna z najzabawniejszych komedii teatralnych we wrześniu w Rzeszowie

20 września  2025 r. w Filharmonii Podkarpackiej będzie można zobaczyć spektakl komediowy zatytułowany "Damski Biznes". Komedia będzie grana dwukrotnie tego dnia: o godz. 16:00 i 19:00.

Aktualności

Narodowe Czytanie 2025. Twórczość Jana Kochanowskiego na parklecie w centrum Rzeszowa

Wspólne czytanie utworów Jana Kochanowskiego, performans Teatru Przedmieście i rodzinne warsztaty plastyczne złożą się na tegoroczną, rzeszowską edycję Narodowego Czytania.

Aktualności

Piotr Baron Quintet zainauguruje XI Podkarpacką Jesień Jazzową

Już 13 września odbędzie się inauguracja XI Podkarpackiej Jesieni Jazzowej. Podczas koncertu pn. „Wodecki Jazz” usłyszmy jazzowe interpretacje ponadczasowych utworów Zbigniewa Wodeckiego wykonanych przez Piotr Baron Quintet. Tegoroczna edycja festiwalu potrwa do...

Reklama