Rzeszów - Wtorek, 04.08.2026
Reklama

Kizo w line-upie Rzeszowskich Juwenaliów 2026

Dodano: 19.12.2025 r. / Redakcja

Kizo dołączył do wykonawców przyszłorocznej edycji Rzeszowskich Juwenaliów. Raper wystąpi w pierwszym dniu imprezy, tj. 8 maja 2026 r. na scenie Brend.

31. Rzeszowskie Juwenalia odbędą się w dniach 8–9 maja 2026 roku. Podczas imprezy na miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej wystąpi łącznie ponad 30 artystów. Koncerty odbędą się na trzech scenach: Scena Prz, Scena Brend i Scena Bunkier.

Do tej pory organizaotrzy ogłosili już ośmiu wykonawców. To m.in. Myslovitz, LadyPank, Zippy Ogar czy Enej. Teraz dołączył do nich gdański raper Kizo.

Poniżej aktualny line-up z podziałem na sceny oraz dni:

ScenaPRz

• Kacperczyk - 8 maja
• Lady Pank - 8 maja
• Enej - 8 maja
• Myslovitz - 9 maja

ScenaBrend

• Kizo – 8 maja
• Malik Montana - 8 maja
• PRO8L3M - 9 maja
• Zippy Ogar - 9 maja
• Sentino - 9 maja

ScenaBunkier

• TBA

Karnety i bilety na Rzeszowskie Juwenalia dostępne są na stronie ebilet.pl

Tradycyjnie rozpoczęcie Juwenaliów nastąpi na rzeszowskim Rynku, gdzie odbędzie się symboliczne przejęcie kluczy do bram miasta, a tuż po nim przemarsz barwnego korowodu studentów na miasteczko PRz.

Przez lata Rzeszowskie Juwenalia zyskały renomę wydarzenia, którego line-upy nie odstają od tych festiwalowych. Co roku przyjeżdżają tu największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Na koncerty przychodzą tłumy słuchaczy (nie tylko studentów). W tym roku na imprezie zagrało aż 26 artystów, między innymi Lady Pank, Szpaku, Jan-rapowanie, Mrozu, Kult, Sobel czy Young Leosia.

O wyjątkowości Rzeszowskich Juwenaliów może również świadczyć fakt, że 10 października br. po raz czwarty zdobyły tytuł Najlepszych Juwenaliów w Polsce.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Nocne zwiedzanie rzeszowskich instytucji kultury. Program Nocy Muzeów 2025

Już w najbliższą sobotę, 17 maja stolica Podkarpacia po raz kolejny odkryje po zmroku swoje tajemnice. Podczas tegorocznej Nocy Muzeów, 19 rzeszowskich instytucji otworzy swoje drzwi dla zwiedzających.

Aktualności

Rzeszowskie KultURalia Studenckie 2025. Nowi wykonawcy w line-upie

Organizatorzy Rzeszowskich KultURaliów ogłosili kolejnych wykonawców. Do line-upu dołączyli: The Dumplings oraz Young Igi. Hasło tegorocznego święta studentów brzmi: „Rozświetlaj miasto z nami”.

Aktualności

Cyrk Safari ponownie w okolicach Rzeszowa. Zaplanowano dwa występy

Już za kilka dni, w okolice Rzeszowa ponownie przyjedzie cyrk Safari. Zaplanowano dwa widowiska – w Tyczynie i w Trzebownisku. Na cyrkowej arenie wystąpi międzynarodowy skład artystów z różnych zakątków świata -...

Aktualności

Startują zapisy na letnie półkolonie z Rzeszowskim Domem Kultury

Na małych uczestników czekają zajęcia kreatywne, gry i zabawy, wycieczki, warsztaty i dużo więcej, a wszystko to pod opieką doświadczonych instruktorów. Zapisy startują już 12 maja 2025 roku o godzinie 17:00.

Aktualności

Tegoroczne KultURalia odbędą się w nowym miejscu. Znamy pierwszych wykonawców

Dwa dni wypełnione koncertami, nowa lokalizacja oraz pierwsi wykonawcy – organizatorzy rzeszowskich KultURaliów stopniowo ujawnią szczegóły tegorocznej imprezy.

Aktualności

Ruszył nabór prac na 23. Podkarpackie Konfrontacje Fotograficzne

Do 31 maja 2025 r. koła, kluby i grupy fotograficzne działające na Podkarpaciu, mogą zgłosić się do udziału w 23. Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych organizowanych pod patronatem Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców.

Aktualności

Piosenki to...? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta. Prowadzenie: A. Poniedziel-ski

Najlepsi wykonawcy piosenki aktorskiej w utworach mistrzów. Koncert „Piosenki to...? – Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta” jest niezapomnianym, muzycznym widowiskiem, które przeniesie nas do czasów, gdy w piosenkach królowała mądrość i klasa.

Aktualności

Koncertowa premiera nowej płyty Late Night Poems w Łańcucie

24 maja 2025 roku w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbędzie się koncertowa premiera drugiej płyty formacji Late Night Poems zatytułowanej „Rise & Bloom”.

Reklama