Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Klub Pod Palmą rozpoczyna nowy sezon: Zeppelinians, K44 i dwie imprezy taneczne

Dodano: 13.09.2024 r. / Redakcja

Po wakacyjnej przerwie, najstarszy klub w Rzeszowie rusza z nowym sezonem imprezowo-koncertowym. W ten weekend w repertuarze, aż cztery wydarzenia.

Nowy sezon rozpocznie koncert tribute bandu Zeppelinians. Zespół zapowiada energetyczne show, które przywoła ducha lat 70.. W repertuarze grupy są m.in. takie klasyki Led Zeppelin jak: „Stairway to Heaven” i „Whole Lotta Love”.
Zeppelinians wystąpią 13 września o godz. 19:00.

Po koncercie pierwsza w nowym sezonie dyskoteka pod hasłem „Odpalamy klub Pod Palmą” „W dzień otwarcia zapraszamy Was na #piątkowy przegląd nieśmiertelnych klasyków i największych Polskich hitów. Tego wieczoru królować będą tylko polskie przeboje, te nowsze oraz nieco starsze. Imprezę rozkręca Dj Grocyou który wprowadzi Was w taneczne rytmy z najwyższej półki – czytamy na profilu FB klubu Pod Palmą.

Uczestnicy imprezy mogą liczyć na liczne promocje na barze.

Sobotni wieczór w klubie rozpocznie koncert legendarnego, katowickiego składu rapowego Kaliber 44. Zespół przyjedzie do Rzeszowa, aby świętować XXX-lecie powstania. Abradab i Joka zapraszają na podróż do lat 90-tych.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć najważniejsze utwory ze wszystkich czterech płyt Kalibra, w tym te autorstwa Magika, które nie były grane na żywo od ponad 20 lat. Podczas koncertu pojawią się również goście specjalni.

Urodzinowy koncert odbędzie się 14 września 2024 r. Start o godz. 20:00, otwarcie bram o godz. 18:00.

Tego samego wieczoru, o godz. 22:30 zaplanowano kultową imprezę z cyklu Single Party. Przed wejściem do klubu rozdawane będą specjalne opaski w jednym z trzech kolorów: zielona - jestem wolny/a, czerwona - jestem zajęta/y żółta - szukam wrażeń. 

Z głośników polecą największe hity: Latino, Club, Rnb, Disco-Polo oraz stare polskie przeboje. Imprezę rozkręci DJ Grocyou.

Wśród artystów i zespołów, którzy wystąpią jeszcze w tym roku na deskach klubu Pod Palmą są m.in.: Włodi, Tadeusz Drozda, Peja, Majka Jeżowska, Wiolka Walaszczyk, Artur Barcić, Kękę, Szymon Majewski, Vader, donGURALesko, Happysad, KULT czy Dezerter.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Ruszył nabór prac na 23. Podkarpackie Konfrontacje Fotograficzne

Do 31 maja 2025 r. koła, kluby i grupy fotograficzne działające na Podkarpaciu, mogą zgłosić się do udziału w 23. Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych organizowanych pod patronatem Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców.

Aktualności

Piosenki to...? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta. Prowadzenie: A. Poniedziel-ski

Najlepsi wykonawcy piosenki aktorskiej w utworach mistrzów. Koncert „Piosenki to...? – Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta” jest niezapomnianym, muzycznym widowiskiem, które przeniesie nas do czasów, gdy w piosenkach królowała mądrość i klasa.

Aktualności

Koncertowa premiera nowej płyty Late Night Poems w Łańcucie

24 maja 2025 roku w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbędzie się koncertowa premiera drugiej płyty formacji Late Night Poems zatytułowanej „Rise & Bloom”.

Aktualności

Rzeszowskie Juwenalia 2025. Godzinowy rozkład jazdy

Organizatorzy 30. edycji Rzeszowskich Juwenaliów opublikowali godzinową rozpiskę koncertów. Sprawdźcie, o której wystąpią Wasi ulubieni wykonawcy.

Aktualności

WiMBP w Rzeszowie zaprasza na spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem

Jeden z najważniejszych współczesnych pisarzy powieści kryminalnych, Wojciech Chmielarz spotka się z czytelnikami w Rzeszowie. Wydarzenie odbędzie się w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki, 13 maja 2025 r. o godz. 18.00 w budynku...

Aktualności

Występ Zalii zainaguruje Koncert Główny Europejskiego Stadionu Kultury 2025

Po ogłoszeniu trzech kolektywów Koncertu Głównego przyszedł czas na prezentację artystki, która otworzy tegoroczny Europejski Stadion Kultury. 26 czerwca 2025 roku w Rzeszowie na scenie wystąpi Zalia – wokalistka, autorka tekstów i...

Aktualności

Po raz pierwszy w Rzeszowie. „Star Wars Day” na zakończenie Majówki

W najbliższą niedzielę, 4 maja 2025 r. po raz pierwszy w historii, Rzeszów włącza się w celebrację Międzynarodowego Dnia Gwiezdnych Wojen.

Reklama