Rzeszów - Sobota, 03.05.2025
Reklama

Queen Symfonicznie jesienią powraca do Rzeszowa

Dodano: /

Po 2,5 roku od ostatniego wyprzedanego koncertu, projekt Queen Symfonicznie powraca do Rzeszowa. Wielki koncert odbędzie się 28 września w Filharmonii Podkarpackiej w składzie poszerzonym o 4 muzyków. Początek koncertu o godzinie 19:00.

Zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Queen Symfonicznie koncertuje już od 7 lat i zachwyca fanów twórczości legendarnej grupy.  Widowisko do tej pory obejrzało już około 100 tys, widzów na ponad 150 koncertach.

Projekt Queen Symfonicznie to dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetnia także występ solisty - śpiewającego aktora - wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in “One Vision”, “Another One Bites The Dust”, “Under Pressure” znane z wykonania z Dawidem Bowie oraz wyjątkową kompozycję “Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak. Kierownikiem artystycznym, liderem i twórcą projektu jest Jan Niedźwiecki.

28 września 2019 (sobota)
Filharmonia Podkarpacka
Wejście od 18:30
Początek koncertu o godzinie 19:00

Bilety w cenie od 109 zł dostępne w sieciach Ticketmaster/Eventim/Ebilet/Empik/Media Markt/.https://www.ticketmaster.pl/artist/queen-symfonicznie-bilety/73333

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Finisaż wystawy zdjęć Zbigniewa Furmana i spotkanie z autorem

Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa zaprasza na wyjątkowe, wieczorne spotkanie z fotografią oraz autorem wystawy pt. "Męskie Rozmowy", Zbigniewem Furmanem. FInisaż wystawy odbędzie się w najbliższy piątek, 14 marca 2025 o godz. 18:00.

Aktualności

Muzyka Erica Claptona zabrzmi w Rzeszowskich Piwnicach

Z okazji 80. urodzin legendy rocka, Erica Claptona, pod koniec marca w Rzeszowie odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Clappton - A Tribute to Eric Clapton.

Aktualności

Lady Pank, Kukon, Bracia Figo Fagot i inni dołączają do line-upu Rzeszowskich Juwenaliów

Lady Pank, Kukon, Bracia Figo Fagot, Cjalis, Figo i Samogony oraz Zenek Kupatasa dołączają do line-upu 30. Rzeszowskich Juwenaliów. W związku z jubileuszową edycją, organizatorzy zapowiadają masę dodatkowych atrakcji.

Aktualności

Zespół Niechęć zagra w Rzeszowskich Piwnicach premierowy materiał

Niechęć, jeden z najbardziej intrygujących polskich zespołów, wyrusza w wiosenną trasę koncertową. Jednym z przystanków będzie stolica Podkarpacia. Grupa wystąpi 4 kwietnia o godzinie 20:00 w Rzeszowskich Piwnicach. Podczas koncertu usłyszycie premierowy materiał...

Aktualności

30. Rzeszowskie Juwenalia. Kolejni wykonawcy ogłoszeni. Rusza druga pula biletów

Organizatorzy 30. Rzeszowskich Juwenaliów nie zwalniają tempa i ogłaszają kolejnych, tegorocznych wykonawców. Do line-upu dołączyli: Kortez, Mrozu, Kaz Bałagane, Ich Troje i Bletka.

Aktualności

Spotkanie z Jakubem Pawłowskim, organizatorem spacerów miejskich

Jakub Pawłowski, historyk, regionalista i przewodnik, będzie gościem spotkania zatytułowanego „Rzeszów kiedyś, czyli zabawa w rzeszowskie widoki ze zbiorów WiMBP i Podkarpackiej Biblioteki Cyfrowej”.

Aktualności

Stworzyli muzykę do serialu "1670", wkrótce zagrają w Rzeszowie

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie ogłosił harmonogram koncertów w ramach cyklu Etno-Wiosna. Jako pierwszy wystąpi zespół WoWaKin, który wraz z Niną Kodorską zaaranżował i wykonał muzykę do hitu serialowego Netflixa – „1670”.

Aktualności

Powiększa się line-up 30. Rzeszowskich Juwenaliów. 10. kolejnych artystów

Jan-rapowanie, Igo, Rów Babicze, Lordofon, Sobel, Białas, Goles uOrkiestra, Pidżama Porno, Kękę – to kolejni artyści, którzy w tym roku zagrają na miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej w ramach Rzeszowskich Juwenaliów.

Reklama