Rzeszów - Niedziela, 14.12.2025
Reklama

RDK stworzył "interaktywny dom kultury". Pracownicy prowadzą zajęcia online

Dodano: 23.03.2020 r. / ViC

Rzeszowski Dom Kultury wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich sympatyków i ruszył z akcją pod nazwą „#ZostańWDomu z kulturą”, w ramach której będzie kontynuował swoje zajęcia w formie interaktywnego domu kultury w wersji online.

Rzeszowski Dom Kultury posiadający 17 filii na terenie całego miasta stworzył interaktywny dom kultury w wersji online. Akcja „#ZostańWDomu z kulturą” została rozpoczęta już 20 marca 2020 roku, a jej celem jest zachęta do podjęcia aktywności twórczej i rekreacyjnej przy jednoczesnym pozostawaniu w domach oraz przestrzeganiu zalecanych zasad kwarantanny.

W akcję zaangażowani będą wszyscy pracownicy Rzeszowskiego Domu Kultury, którzy na co dzień odpowiedzialni są za realizację bogatej oferty kulturalnej instytucji. Akcja obejmie serię vlogową w formie filmów instruktażowych i edukacyjnych, a także ciekawe transmisje online oraz konkursy, akcje i zabawy z nagrodami.

Autorskie treści tworzone przez Rzeszowski Dom Kultury będą ogólnodostępne na profilu www.facebook.com/RDK.Rzeszow. Akcję „#ZostańWDomu z kulturą” rozpoczęły transmisje online z treningów fitness, natomiast kolejne inicjatywy obejmą, takie aktywności, jak nauka śpiewu, nauka gry na instrumentach, rękodzieło artystyczne, ceramika, a nawet wędkarstwo.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Grudniowy DKF Klaps z „Łowcą Jeleni” i niemym „Lokatorem” Hitchcocka z muzyką na żywo

Klub Filmowy „Klaps” działający w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie zaprasza w grudniu na kolejne projekcje filmowe połączone z prelekcjami i pofilmowymi dyskusjami.

Aktualności

Kolejny raper w line-upie Rzeszowskich Juwenaliów 2026

Malik Montana to kolejny po Sentino raper, ktory znalazł się w gronie wykonawców najbliższej edycji Rzeszowskich Juwenaliów. Wcześniej organizatorzy potwierdzili również udział w imprezie zespołu Myslovitz.

Aktualności

6 zespołów zagra na rzecz dzieci z rzeszowskiego hospicjum

14 grudnia w rzeszowskim klubie Pod Palmą odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny pn. „Kapela Serc”. Wystąpi sześć zespołów: Stare Dziady, TSA, Gerard Magnus Band i Siczka, Jelonek, Raya Bell oraz grupa Turbo....

Aktualności

Rzeszowskie Juwenalia 2026. Kolejny artysta w line-upie

Sentino to kolejny po Myslovitz wykonawca, który dołączył do line-up’u kolejnej edycji „Najlepszych Juwenaliów w Polsce”. Raper wystąpi 9 maja na scenie Brend.

Aktualności

Marek Bałata i pianista młodego pokolenia wystąpią na scenie WDK

2 grudnia w Wojewódzkim Domu Kultury wystąpi wybitny polski wokalista jazzowy Marek Bałata wspólnie z pianistą młodego pokolenia Dominikiem Wanią w ramach projektu „Impromptus”.

Aktualności

Babski wieczór z premierowym pokazem polskiej świątecznej komedii romantycznej

28 listopada w rzeszowskim kinie Zorza odbędzie się kolejny filmowy wieczór dla kobiet. W programie przedpremierowy pokaz nowej, polskiej świątecznej komedii romantycznej zatytułowanej "Piernikowe serce".

Aktualności

Znamy pierwszego wykonawcę Rzeszowskich Juwenaliów 2026

Organizatorzy Rzeszowskich Juwenaliów ogłosili pierwszego wykonawcę przyszłorocznej imprezy. To jeden z najważniejszych polskich zespołów ostatnich 30 lat.

Aktualności

Finisaż wystawy „Chciałabym żeby to był tylko sen” w modernistycznej Willi Januszów w Rzeszowie

To już ostatnie dni debiutanckiej wystawy Zofii Gajewskiej - zwyciężczyni drugiej edycji projektu mentorskiego Moja Pierwsza Galeria, organizowanego przez Estradę Rzeszowską i Rzeszowski Inkubator Kultury.

Reklama