Rzeszów - Piątek, 21.11.2025
Reklama

Rodzinna Fiesta w Rzeszowie na zakończenie wakacji

Dodano: 19.08.2025 r. / Redakcja

Teatr Sztuka Ciała / fot. Materiały promocyjne
Teatr Sztuka Ciała / fot. Materiały promocyjne

Zbliża się wielki finał tegorocznej edycji projektu socjalnego „Z uśmiechem w przyszłość”, organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie. Z tej okazji w jednym z rzeszowskich parków odbędzie się rodzinna fiesta.

Po raz kolejny przez całe wakacje RDK i MOPS Rzeszów wspólnie prowadzą cykl wydarzeń w ramach projektu socjalnego „Z uśmiechem w przyszłość”. Do tej pory odbyły się cztery Rodzinne Akademie Czasu Wolnego oraz cztery Wakacyjne Kina Plenerowe (ostatni seans odbędzie się 22 sierpnia o 20:30 na osiedlu Tysiąclecia). Zbliżająca się Rodzinna Fiesta będzie podsumowaniem tych działań.

W niedzielę 24 sierpnia 2025 roku w godzinach 13:00 – 18:00 Park Jedności Polonii z Macierzą przy al. Cieplińskiego w Rzeszowie zamieni się w krainę radości, śmiechu i wspólnej zabawy.

W programie, m.in.:

• Gry i zabawy plenerowe
• Mobilny Escape Room – rodzinne wyzwanie na czas
• Strefy gier
• Konkursy i wyzwania rodzinne

Na zakończenie wystąpi Teatr Sztuka Ciała – finalista programu „Mam Talent!”. Aktorzy zaprezentują pełne emocji, ale jednocześnie bardzo zabawne widowisko pt. „Klaunadzińscy”, odpowiednie dla widzów w każdym wieku.

Celem wydarzeń realizowanych w ramach projektu socjalnego „Z uśmiechem w przyszłość”, którego operatorem jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie jest wskazanie aktywnych form organizowania wspólnego czasu rodziców z dziećmi, rozwijających umiejętność budowania pozytywnych relacji między dziećmi a rodzicami wolnych od środków odurzających i przemocy.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Toast Urodzinowy dla Tomasza Stańko już po raz piąty w Rzeszowie

Nieoczywiste połączenia muzyczne i jazz w najlepszym wydaniu na światowym poziomie - już po raz piąty będziemy celebrować twórczość Tomasza Stańko, pochodzącego z Rzeszowa wybitnego trębacza jazzowego

Aktualności

Impreza z okazji 10-lecia Rzeszowskiego Inkubatora Kultury

Estrada Rzeszowska oraz Rzeszowski Inkubator Kultury zaprasza na wspólne świętowanie 10-lecia Rzeszowskiego Inkubatora Kultury w dniach 19-22 czerwca.

Aktualności

Międzysłów Karpat 2023. W Siemaszkowej rusza I edycja nowego festiwalu literackiego

Głównym elementem festiwalu będzie cykl spotkań autorskich, a na pierwsze z nich Teatr im. Wandy Siemaszkowej zaprasza już na początku czerwca.

Aktualności

DKF Klaps. Czerwiec z dobrym filmem w WDK

Miłośnikom dobrego kina polecamy zapoznanie się z czerwcowym repertuarem Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Klaps” działającego w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. W programie 4 projekcje.

Aktualności

8. Ogólnopolski Festiwal "Reggae nad Wisłokiem - Gramy dla klimatu" [PROGRAM]

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na 8. Ogólnopolski Festiwal "Reggae nad Wisłokiem – Gramy dla klimatu", który odbędzie się w sobotę 3 czerwca 2023 roku na rzeszowskich Bulwarach. W programie koncerty reggae oraz...

Aktualności

Pierwszy w tym sezonie filmowy pokaz plenerowy w Letnim Ogródku Kulturalnym

W najbliższy piątek w Letnim Ogródku Kulturalnym przy ul. Jagiellońskiej 24 odbędzie się pierwszy w tym sezonie filmowy pokaz plenerowy. Wyświetlony zostanie debiut Tomasza Habowskiego „Piosenki o miłości”.

Reklama