Rzeszów - Czwartek, 22.01.2026
Reklama

Rodzinna Fiesta w Rzeszowie na zakończenie wakacji

Dodano: 19.08.2025 r. / Redakcja

Teatr Sztuka Ciała / fot. Materiały promocyjne
Teatr Sztuka Ciała / fot. Materiały promocyjne

Zbliża się wielki finał tegorocznej edycji projektu socjalnego „Z uśmiechem w przyszłość”, organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie. Z tej okazji w jednym z rzeszowskich parków odbędzie się rodzinna fiesta.

Po raz kolejny przez całe wakacje RDK i MOPS Rzeszów wspólnie prowadzą cykl wydarzeń w ramach projektu socjalnego „Z uśmiechem w przyszłość”. Do tej pory odbyły się cztery Rodzinne Akademie Czasu Wolnego oraz cztery Wakacyjne Kina Plenerowe (ostatni seans odbędzie się 22 sierpnia o 20:30 na osiedlu Tysiąclecia). Zbliżająca się Rodzinna Fiesta będzie podsumowaniem tych działań.

W niedzielę 24 sierpnia 2025 roku w godzinach 13:00 – 18:00 Park Jedności Polonii z Macierzą przy al. Cieplińskiego w Rzeszowie zamieni się w krainę radości, śmiechu i wspólnej zabawy.

W programie, m.in.:

• Gry i zabawy plenerowe
• Mobilny Escape Room – rodzinne wyzwanie na czas
• Strefy gier
• Konkursy i wyzwania rodzinne

Na zakończenie wystąpi Teatr Sztuka Ciała – finalista programu „Mam Talent!”. Aktorzy zaprezentują pełne emocji, ale jednocześnie bardzo zabawne widowisko pt. „Klaunadzińscy”, odpowiednie dla widzów w każdym wieku.

Celem wydarzeń realizowanych w ramach projektu socjalnego „Z uśmiechem w przyszłość”, którego operatorem jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie jest wskazanie aktywnych form organizowania wspólnego czasu rodziców z dziećmi, rozwijających umiejętność budowania pozytywnych relacji między dziećmi a rodzicami wolnych od środków odurzających i przemocy.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Otwarcie Podkarpackiego Centrum Nauki "Łukasiewicz"

Już w najbliższy weekend, pierwsi chętni będą mieli okazję zapoznać się z koncepcją funkcjonowania centrum nauki w Jasionce k. Rzeszowa, które dla szerokiej publiczności będzie w pełni dostępne wiosną 2023 r.

Aktualności

Ruszają zapisy na zimowe półkolonie w Rzeszowskim Domu Kultury

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza dzieci do udziału w zimowych półkoloniach, które odbędą się w terminie od 16 stycznia do 27 stycznia 2023 roku w jedenastu filiach na terenie całego miasta.

Aktualności

Adam Nowak zamiast Stanisława Soyki na finale Rzeszów Jazz Festiwal

Już w najbliższą sobotę w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się koncert finałowy 10 edycji Rzeszów Jazz Festiwal. Wystąpi Grażyna Łobaszewska, która świętuje w tym roku 50 lecie działalności scenicznej.

Aktualności

Weekend z komiksem w WDK

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie i Rzeszowska Akademia Komiksu zapraszają w dniach 10-11 grudnia 2022 r. na XXXIII Podkarpackie Spotkania z Komiksem.

Aktualności

Zmiana kolejności filmów w grudniowym DKF Klaps. Dodatkowy pokaz w kinie Zorza

Z przyczyn technicznych, Wojewódzki Dom Kultury zmuszony był zmienić kolejność wyświetlanych filmów w grudniowym repertuarze DKF Klaps.

Aktualności

VI Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców spragnionych świątecznego klimatu na VI Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się już w niedzielę 11 grudnia 2022 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Budziwój.

Aktualności

Mikołajkowy Maraton Horrorów postraszy w kinach Helios

Maniakalny klaun, mroczne legendy, przerażające tajemnice - to wszystko zawładnie kinami Helios już w najbliższy piątek, 9 grudnia w ramach Mikołajkowego Maratonu Horrorów.

Reklama