Rzeszów - Poniedziałek, 25.08.2025
Reklama

Ruszyły zgłoszenia do konkursu Rockowa Noc 2019

Dodano: /

XIV edycja konkursu dla młodych zespołów muzycznych Rockowa Noc odbędzie się 24 sierpnia w Rzeszowie, a już od 1 lipca można wysyłać zgłoszenia do konkursu!

Rockowa Noc to przede wszystkim impreza w mocnym, rockowym klimacie muzycznym, która w Rzeszowie odbywa się już od 14 lat. W ramach Rockowej Nocy, młode zespoły muzyczne które nie posiadają jeszcze kontraktów z wytwórniami fonograficznymi mogą wziąć udział w konkursie, wygrać atrakcyjne nagrody oraz zaprezentować się szerokiej publiczności podczas koncertu na rzeszowskich bulwarach. Koncert zwieńczony występem gwiazdy - do tej pory dla rzeszowskiej publiczności zagrały już między innymi zespoły: Oddział Zamknięty, IRA, COMA, TSA, KSU, Acid Drinkers, Proletaryat czy Illusion.

W tym roku w konkursie zostaną przyznane dwie nagrody: nagroda główna (3 000 zł, 36 godzin w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert zespołu podczas wydarzenia Ro©kowa Noc 2020 oraz statuetka im. Tadeusza Nalepy) oraz nagroda za najbardziej oryginalną aranżację utworu Tadeusza Nalepy lub zespołu Breakout (18 godzin w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert zespołu podczas jednego z wydarzeń organizowanych przez Estradę Rzeszowską w 2020 roku oraz statuetka im. Tadeusza Nalepy).

Zgłoszenia do konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy uzupełnić formularz kontaktowy oraz przesłać dwa utwory własnego autorstwa do 31 lipca 2019 pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@estrada.rzeszow.pl. W finale wystąpi pięć zespołów, które wybierze jury spośród nadesłanych zgłoszeń.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.rockowanoc.pl

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

I edycja Festiwalu Sztuki Zaangażowanej WSPÓŁ_ISTNOŚĆ. Wstęp bezpłatny

W dniach 20 – 22 października 2023 r. w Rzeszowie odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu Sztuki Zaangażowanej WSPÓŁ_ISTNOŚĆ. Wydarzenie organizuje Teatr NEMNO.

Aktualności

Spotkanie z aktorką teatralną Małgorzatą Machowską

Gościem najbliższego spotkania z cyklu „Wieczór z Melpomeną w Bibliotece” będzie Małgorzata Machowska, aktorka Teatru im. Wandy Siemaszkowej i Ave Teatru. Wydarzenie organizuje Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.

Aktualności

"Poezja w teatrze". Siemaszkowa zaprasza na koncert zespołu Wieża Bajzel

„Poezja w teatrze” to nowa inicjatywa Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, będąca częścią ogólnoplskiego programu Przestrzenie Sztuki. Projekt realizowany jest wspólnie z podkarpackim środowiskiem poetyckim. W jego ramach odbędzie się koncert...

Aktualności

Happy End. W Rzeszowie rusza najbardziej optymistyczny festiwal filmowy [PROGRAM]

29 filmów znalazło się w programie tegorocznej edycji Happy End Festiwal, który już dzisiaj rozpoczyna się w Rzeszowie. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Anna Dymna, która odbierze Nagrodę Honorową.

Aktualności

Kobieta w roli głównej: Spotkanie z Basią Olearką i projekcja filmu "Z miłości do mody"

Kino za Rogiem Cafe powraca ze spotkaniami z inspirującymi, twórczymi kobietami i specjalnie dobranymi babskimi filmami.

Aktualności

Prapremiera utworu "Kantata Sfer Niebieskich" w Filharmonii Podkarpackiej

Utwór został skomponowany na zamówienie Filharmonii Podkarpackiej z okazji roku kopernikańskiego. Wydarzenie wzbogacone będzie wizualizacjami.

Reklama