Rzeszów - Poniedziałek, 03.11.2025
Reklama

Spotkanie z pasjonatką rozwoju osobistego Dorotą Król

Dodano: 29.10.2024 r. / Redakcja

Dorota Król, pasjonatka rozwoju osobistego, współautorka książki „Sztuka Inspirowania” spotka się z czytelnikami w jednej z filii Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie. Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu Literacka Blogosfera.

Dorota Król – absolwentka filologii polskiej oraz dziennikarstwa. Zamiłowanie do książek połączyła z ich sprzedażą i nabyła wieloletnie doświadczenie w branży handlowej. W ostatniej dekadzie skupiła się na rozwijaniu umiejętności jako menadżer pracujący z ludźmi motywujący w kierunku realizacji zamierzonych celów. Nauczyciel z wykształcenia, szkoleniowiec z pasji. Od lat szkoli, pomaga inspiruje do działania. Pasjonatka rozwoju osobistego, interesuje się bezpośrednim wpływem rozwoju osobistego na ulepszanie samego siebie i innych. Absolwentka Akademii Zawodowych Mówców Sebastiana Kotowa. Mentorka IX edycji Fundacji Liderek Biznesu. Członkini Rzeszów Pionier Toastmasters. Przedsiębiorczyni. Odpowiedzialna liderka. Współautorka „Sztuki Inspirowania" pod red. Sebastiana Kotowa.

Spotkanie z Dorotą Król odbędzie się 30 października 2024 r. o godz. 18.00 w Filii WiMBP nr 8, przy ul. Okulickiego 3.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Breakout Days 2025. Na 3 dni Rzeszów zmieni się w „stolicę bluesa” [PROGRAM]

Rzeszów Breakout Days to coroczny festiwal poświęcony twórczości Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout. Przez kilka dni w stolicy Podkarpacia odbywają się koncerty i inne wydarzenia upamiętniające tego legendarnego artystę.

Aktualności

"Ceremonia" otworzy nowy sezon artystyczny w Teatrze Przedmieście

13 września 2025 r. rusza nowy sezon artystyczny 2025/2026 w Teatrze Przedmieście. O godz. 19:00 zaprezentowany zostanie spektakl „Ceremonia”.

Aktualności

Orkiestra Księżniczek - część 2. już 4 października w Filharmonii Podkarpackiej

Jedyny taki projekt na świecie! Druga część niesamowitego muzycznego show, które pokochały setki tysięcy widzów w całej Polsce. Bestseller, który łamie konwenanse, bije rekordy popularności i zachwyca widzów w każdym wieku

Aktualności

Wrześniowe koncerty w Filharmonii Podkarpackiej

Zanim rozpocznie się nowy sezon artystyczny w Filharmonii Podkarpackiej, melomani będą mieli okazję uczestniczyć w dwóch wyjątkowych koncertach, organizowanych w ramach cyklu BOOM (Balet, Opera, Operetka, Musical).

Aktualności

Kiermasz Wyczytanych Książek w Rzeszowie. Blisko 3000 tytułów w wyjątkowych cenach

Prawie 3 tysiące tytułów znajdzie się w ofercie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie podczas najbliższego Kiermaszu Wyczytanych Książek. Tym razem wydarzenie będzie dwudniowe.

Aktualności

Startują Senioralia Rzeszowskie. 30 wydarzeń w ciągu 7 dni

Ponad 30 wydarzeń zaplanowano w ramach tegorocznej edycji Senioraliów Rzeszowskich, czyli tygodniowego cyklu realizowanego z myślą o starszych mieszkańcach miasta. Inauguracja odbędzie się w piątek, 5 września na rzeszowskim Rynku.

Aktualności

“Damski biznes” - jedna z najzabawniejszych komedii teatralnych we wrześniu w Rzeszowie

20 września  2025 r. w Filharmonii Podkarpackiej będzie można zobaczyć spektakl komediowy zatytułowany "Damski Biznes". Komedia będzie grana dwukrotnie tego dnia: o godz. 16:00 i 19:00.

Aktualności

Narodowe Czytanie 2025. Twórczość Jana Kochanowskiego na parklecie w centrum Rzeszowa

Wspólne czytanie utworów Jana Kochanowskiego, performans Teatru Przedmieście i rodzinne warsztaty plastyczne złożą się na tegoroczną, rzeszowską edycję Narodowego Czytania.

Reklama