Rzeszów - Niedziela, 15.03.2026
Reklama

Trwają zgłoszenia do konkursu plastycznego dla dzieci w Teatrze Maska

Dodano: 15.10.2019 r. / ViC

W związku ze zbliżającą się premierą nowego spektaklu teatru Maska zatytułowanego "Hachiko" zorganizowano konkurs plastyczny dla dzieci w wieku 7 - 13 lat. Przedstawienie opowiada o bliskiej przyjaźni psa z człowiekiem, co jest również tematem konkursu. 

Dzieci chcące wziąć udział w konkursie, musza przedstawić motyw bliskości człowieka z dowolnym zwierzęciem: dzikim, domowym lub hodowlanym. Interpretacja tematu jest dowolna.

Prace wykonane dowolną techniką można zgłaszać do 17 października 2019 r. do godz. 12:00 w siedzibie Teatru Maska, drogą pocztową na adres: ul. Mickiewicza 13, 35-064 Rzeszów z dopiskiem "BLISKOŚĆ" – konkurs. Do prac należy dołączyć zgłoszenie wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. 

Wytyczne dotyczące pracy: prace o maks. formacie A3 w dowolnej technice płaskiej (plastycznej lub mieszanej, np. kolaż).

Wyniki konkursu opublikowane zostaną 18 października na stronie internetowej: www.teatrmaska.pl

Wybrani laureaci zostaną zaproszeni na pokaz przedpremierowy spektaklu pt. "HACHIKO”  26 października  (sobota) o godz. 16:30, podczas którego nastąpi wręczenie nagród zwycięzcom.

Szczegóły konkursu, regulamin i karty zgłoszeniowe na stronie www.teatrmaska.pl w zakładce aktualności:

http://www.teatrmaska.pl/aktualnosci/premiera-hachiko-konkurs-plastyczny-bliskosc-ze-zwierzakiem,art645/

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Sylwester na rzeszowskim Rynku. DJ Party w sercu miasta

Bez koncertów, fajerwerków i muzycznych gwiazd – tak jak w poprzednich latach Rzeszów pożegna stary i powita Nowy Rok. Miejska zabawa sylwestrowa odbędzie się w Świątecznym Miasteczku i będzie miała kameralny charakter.

Aktualności

Weekend w Świątecznym Miasteczku [26 – 28.12.2025]

Przed nami przedostatni weekend z atrakcjami w Świątecznym Miasteczku. W programie m.in. ozdabiania pierniczków, występy artystyczne, rodzinny seans filmowy oraz świąteczne zabawy i potańcówki, które rozgrzeją zimowe wieczory.

Aktualności

Koncert symfoniczny w Filharmonii – dwa utwory Iberta i symfonia Francka

Muzyka Iberta i Francka wypełni w piątkowy wieczór salę Filharmonii Podkarpackiej. Za pulpitem dyrygenta stanie Tomasz Tokarczyk. Solistką wieczoru będzie flecistka Weronika Balcerzyk. Początek koncertu tradycyjnie o godz. 19:00.

Aktualności

Kizo w line-upie Rzeszowskich Juwenaliów 2026

Kizo dołączył do wykonawców przyszłorocznej edycji Rzeszowskich Juwenaliów. Raper wystąpi w pierwszym dniu imprezy, tj. 8 maja 2026 r. na scenie Brend.

Aktualności

Wojtusiowa Izba Dzieciom – koncert charytatywny w WDK w Rzeszowie

Zespół Wojtusiowa Izba zagra charytatywny koncert na rzecz dzieci z rzeszowskich domów dziecka. Wydarzenie odbędzie się 20 grudnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Aktualności

Weekend pełen atrakcji w Świątecznym Miasteczku [19 – 21.12.2025]

Jarmark Bożonarodzeniowy, występy artystyczne, Bajkosfera w Domku Świętego Mikołaja, a także wieczorne karaoke i Christmas Party – tak zapowiada się kolejny weekend w Świątecznym Miasteczku.

Aktualności

Prapremiera nowego spektaklu Teatru Przedmieście wg powieści Wiesława Myśliwskiego

Teatr Przedmieście przygotował nowe widowisko zatytułowane „Ucho igielne” wg powieści Wiesława Myśliwskiego, dwukrotnego laureata Literackiej Nagrody „Nike”. Prapremierowe pokazy odbędą się 20 i 21 grudnia 2025 r.

Reklama