Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

77-letni mężczyzna zginął w pożarze domu w Stalowej Woli

Dodano: 03.01.2024 r.

fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli
fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli
STALOWA WOLA. Do tragicznego pożaru domu jednorodzinnego doszło wczoraj w Stalowej Woli przy ul. Wiklinowej. W zdarzeniu śmierć poniósł 77-letni mężczyzna. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności pożaru.

Pożar wybuchł przed godz. 11:00. Ogień pojawił się w jednym z pomieszczeń murowanego domu. Podczas akcji gaśniczej w jednym z pomieszczeń odnaleziono ciało 77-letniego mężczyzny. Wcześniej, z płonącego domu ewakuowali się dwaj mężczyźni, na szczęście nic im się nie stało.

W akację gaszenia ognia zaangażowanych było sześć zastępów straży pożarnych z powiatu stalowowolskiego.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. W oględzinach uczestniczył również biegły z zakresu pożarnictwa. Ustalane są przyczyny pojawienia się ognia.
 
Źródło: KPP w Stalowej Woli, KP PSP w Stalowej Woli
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszego w Trześniowie

PODKARPACIE. 53-letni mężczyzna został potrącony przez samochód. W wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu.

Podkarpacie

Tragedia na dworcu kolejowym w Ropczycach. 46-latek zginął pod kołami pociągu

ROPCZYCE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj na dworcu kolejowym w Ropczycach. 46-letni mężczyzna osunął się pod koła pociągu i poniósł śmierć na miejscu.

Podkarpacie

Mitsubishi uderzyło w bariery ochronne na A4. Kierowca prawdopodobnie zasnął

PODKARPACIE. Na autostradzie A4 w Górze Motycznej, samochód uderzył w barierę ochronną i słup oświetleniowy. Ranny kierowca, który najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, trafił do szpitala.

Podkarpacie

Ruszył przetarg na ostatni odcinek S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Po raz trzeci Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na projekt i budowę drogi ekspresowej S19 na odcinku Lutcza - Domaradz.

Podkarpacie

3 osoby ranne w wypadku w Majdanie Sieniawskim

PODKARPACIE. 19-letnia kobieta kierująca volkswagenem golfem, podczas wskręcania w lewo, nie upewniła się, że jest wyprzedzana przez hondę i doprowadziła do zderzenia się pojazdów.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci podsumowali akcję "Boże Narodzenie"

PODKARPACIE. 6 wypadków, w których rannych zostało 9 osób, 21 nietrzeźwych kierowców – to bilans świątecznego weekendu na drogach podkarpacia.

Podkarpacie

Rośnie liczba 100-latków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 117 osób w województwie podkarpackim pobiera z ZUS świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat. Jest to o 22 osoby więcej, niż w sierpniu 2020 roku.

Podkarpacie

W święta więcej patroli policji na podkarpackich drogach

PODKARPACIE. W sobotę podkarpaccy policjanci rozpoczną działania pod kryptonimem „Boże Narodzenie”. Ich głównym celem będzie czuwanie nad bezpieczeństwem podróżujących. 

Reklama