Rzeszów - Czwartek, 08.05.2025
Reklama

Bus wpadł w poślizg, po czym uderzył w drzewo. Do szpitala przewieziono dwie osoby

Dodano:

fot. KMP Tarnobrzeg
fot. KMP Tarnobrzeg
TARNOBRZEG. Dwóch pasażerów opla vivaro trafiło do szpitala po wjechaniu auta w drzewo. Do wypadku doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 871 w Tarnobrzegu. Bus, którym podróżowało pięciu mężczyzn, wpadł w poślizg.

Do wypadku doszło przed godziną 4, na drodze wojewódzkiej 871 w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni mężczyzna kierujący oplem vivaro, podczas manewru wyprzedzania ciężarówki na łuku drogi, wpadł w poślizg i tyłem pojazdu uderzył w przydrożne drzewo.

Auto po przekroczeniu barierek energochłonnych siłą rozpędu wpadło ponownie na jezdnię i zatrzymując się w poprzek drogi zablokowało dwa pasy ruchu. Kierowca pojazdu był trzeźwy.

Oplem  vivaro podróżowało 5 mężczyzn, którzy jechali do pracy w województwie małopolskim. Dwaj mężczyźni, którzy byli pasażerami w wieku 43, 57 lat  doznali obrażeń i trafili do szpitala pod opiekę lekarzy.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W Przemyślu powstanie nowoczesna strzelnica. Znajdzie się na terenie komendy BOSG

PRZEMYŚL. Roboty budowlane mają zakończyć się do końca października 2019 roku.

Podkarpacie

3,5 promila alkoholu nie przeszkadzało mężczyźnie kierować samochodem

PODKARPACIE. W świetle obowiązujących przepisów 39-latkowi grożą surowe konsekwencje.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na dk nr 77. Zginął 67-letni kierowca toyoty

PODKARPACIE. Do wypadku doszło w miejscowości Zaleszany.

Podkarpacie

Badania geofizyczne na trasie przyszłej S19

Zakończono już badania dla odcinków od Domaradza do Barwinka, natomiast na odcinku Babica - Domaradz badania jeszcze trwają.

Podkarpacie

Policyjny pościg za 18-latkiem zakończył się kolizją

KROSNO. Uwagę funkcjonariuszy drogówki zwróciło audi, które z prędkością ponad 100km/h pędziło w kierunku Miejsca Piastowego.

Podkarpacie

2,5 g marihuany w plecaku szkolnym 16-latka

JAROSŁAW. Sprawą 16-latka zajmie się sąd rodzinny. 

Podkarpacie

Historyczny trakt Porta Rusica zostanie odnowiony. Rowerzyści otrzymają 50 km szlaków

PODKARPACIE.  Miłośnicy górskich podróży rowerowych otrzymają łącznie 50 km szlaków, w tym 14-kilometrowy odcinek typu „singletrack”.

Reklama