Rzeszów - Sobota, 17.05.2025
Reklama

Czołowe zderzenia dostawczaka z osobówką. Bus się zapalił

Dodano:

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
PODKARPACIE. W Odrzykoniu, w powiecie krośnieńskim doszło do czołowego zderzenia dostawczego volkswagena z samochodem osobowym. Bus się zapalił. Jego kierowca z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Wypadek miał miejsce wczoraj przed godz. 10:00, na ul. Kamienieckiego w Odrzykoniu. Policjanci ustalili, że 50-letni kierowca dostawczego busa, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czoło z samochodem osobowym, którym kierowała 33-letnia kobieta.

Na skutek zderzenia, bus stanął w płomieniach, a uwięziony w nim kierowca nie mógł wydostać się z wraku pojazdu. Pożar został szybko opanowany przez przybyłe na miejsce zastępy straży pożarnej.

Kierujący busem odniósł poważne obrażenia i został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Kierująca osobówka nie odniosła żadnych obrażeń w zdarzeniu.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.
 
Źródło: KMP Krosno
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 132 zakażenia, 8 zgonów [15.10.2021]

PODKARPACIE. Mamy 132 nowe, potwierdzone zakażenia COVID-19 w województwie podkarpackim - wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia. Kolejnych 110 osób wyzdrowiało. 

Podkarpacie

Miał 4 promile. Na skuterze wybrał się po piwo

PODKARPACIE. W Rakszawie miało miejsce niecodzienne zdarzenie z udziałem kierowcy skutera. Kompletnie pijany mężczyzna wywrócił się, jadąc na skuterze po… piwo.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zakażeń od 5 miesięcy [14.10.2021]

​PODKARPACIE. Mamy 154 nowe, potwierdzone zakażenia COVID-19 w województwie podkarpackim - wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

Podkarpacie

Ponad 100 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 3 osoby [13.10.2021]

PODKARPACIE. Najwięcej nowych przypadków potwierdzono w powiatach: rzeszowskim i stalowowolskim oraz w Rzeszowie.

Podkarpacie

Ekstremalny bieg z przeszkodami. W weekend finał Runmageddonu w Bieszczadach

PODKARPACIE. Finał swoim stopniem ekstremalności przebije wszystkie tegoroczne edycje.

Podkarpacie

Potrzebni statyści do filmu kręconego na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Mieszkańcy Podkarpacia mają kolejną szansę, żeby znaleźć się na planie filmowym. Do kręconego właśnie m.in. na terenach powiatu ustrzyckiego filmu potrzebni są statyści.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [12.10.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 78 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarły 4 osoby.

Podkarpacie

Powołano instytucje mające dbać o bezpieczeństwo na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, podkarpacki kurator oświaty oraz szefowie służb mundurowych podpisali wczoraj porozumienie powołujące Podkarpacką Unię Bezpieczeństwa i Podkarpacką Radę Bezpieczeństwa przy Wojewodzie Podkarpackim.

Reklama