Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Cztery osoby ranne w wypadku na DK94 w Ropczycach

Dodano: 08.06.2020 r.

fot. KPP Ropczyce
fot. KPP Ropczyce
PODKARPACIE. Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 94 w Ropczycach. Zderzyły się tam dwa samochody. 4 osoby trafiły do szpitala.
 
Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 94 w Ropczycach przed godz. 12:00. Wg wstępnych ustaleń  funkcjonariuszy, 54-letni kierowca skody, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka citroenowi, którym kierował 57-letni mężczyzna i doprowadził do zderzenia. W wypadku ucierpiały cztery osoby - kierowcy obu pojazdów i dwoje pasażerów citroena. Ranni zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący skodą był trzeźwy.
 
W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Samochody osobowe i dostawcze kierowane są na objazd przez pobliską stację paliw.


 
Źródło: KPP Ropczyce
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kłusownicy z Nowej Dęby polowali na bobry. Później przerabiali je na wędliny

NOWA DĘBA. Śmiercionośne pułapki zastawiał 55–latek. Pomagało mu m.in. dwóch żołnierzy.

Podkarpacie

Po kontrolach, ZUS cofnął 199 osobom z Podkarpacia zasiłki chorobowe

PODKARPACIE. Łącznie na Podkarpaciu zakwestionowano wypłaty zasiłków na prawie 400 tys. zł.

Podkarpacie

Potrącenie dwóch pieszych na pasach. Życia 65-latki nie udało się uratować

USTRZYKI DOLNE. Do zdarzenia z udziałem pieszych doszło wczoraj.

Podkarpacie

Pięć powiatów na Podkarpaciu z ostrzeżeniem przed opadami śniegu

PODKARPACIE. Opady śniegu mogą wystąpić w powiecie bieszczadzkim, jasielskim, krośnieńskim, leskim i sanockim.

Podkarpacie

Podkarpackie Pełne Zachwytów. Startuje kampania promująca podkarpacką turystykę

PODKARPACIE. Celem działań promocyjnych jest ukazanie Podkarpacia jako idealnej i niestandardowej destynacji do wypoczynku z rodziną

Podkarpacie

Cztery osoby straciły życie w wypadkach drogowych podczas majówki. Znamy policyjne statystyki

PODKARPACIE. Podczas  akcji "Majowy Weekend 2019" najwięcej nietrzeźwych kierowców zatrzymano 3 maja.

Podkarpacie

Drugi stopień zagrożenia na Podkarpaciu. Powodem są intensywne opady deszczu

PODKARPACIE. Drugi stopień zagrożenia obowiązuje od godz. 20:00 dnia 29.04.2019 do godz. 20:00 dnia 30.04.2019.

Podkarpacie

Policjanci rozpoczynają dzisiaj akcję „Majowy Weekend 2019”. Potrwa do 5 maja

PODKARPACIE. Policyjne działania potrwają od wtorku do niedzieli.

Reklama