Rzeszów - Wtorek, 04.11.2025
Reklama

Koronawirus. Kolejne 19 osób wyzdrowiało, 8 nowych przypadków [21.07.2020]

Dodano: 21.07.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. W najnowszym komunikacie Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 8 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Kolejne 19 osób wyzdrowiało.

8 nowych osób o których stwierdzono koronawirusa to: 4 osoby z powiatu lubaczowskiego, 2 osoby z powiatu jarosławskiego oraz 2 osoby z powiatu stalowowolskiego.

Kolejne 19 osób, które wyzdrowiało to 8 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 5 mieszkańców powiatu przemyskiego, 4 osoby z Przemyśla oraz po jednej osobie z powiatu łańcuckiego i przeworskiego.

W sobotę, 18 lipca 2020 r. w szpitalu w Łańcucie zmarł pacjent z Rzeszowa. Mężczyzna miał wynik dodatni w kierunku koronawirusa, jednak nie był on bezpośrednią przyczyną zgonu, dlatego nie jest wskazywany w statystykach publikowanych przesz Ministerstwo Zdrowia.
 
Łącznie na Podkarpaciu badaniami laboratoryjnymi potwierdzono do tej pory 1105 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, z czego 606 osób wyzdrowiało, a 57 zmarło.

Obecnie na Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 6 osób, 1896 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 347 osób. Hospitalizowanych jest 95 osób.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Podkarpaccy strażacy podsumowali ubiegły rok. Podczas uroczystości wręczono im nowy sprzęt

PODKARPACIE. W 2018 roku podkarpaccy strażacy wyjeżdżali do ponad 23 tysięcy zdarzeń. 

Podkarpacie

2,5 miesięczne dziecko miało problemy z oddychaniem. Policjanci pilotowali samochód do szpitala

ŁAŃCUT. Do niecodziennej interwencji doszło 1 lutego przed godz. 20 w Łańcucie na drodze krajowej 94. 

Podkarpacie

W przemyskim szpitalu otwarto nowoczesne call center

PRZEMYŚL. Pod  numerem (16) 736 05 00, pacjenci mogą załatwić sprawy w 23 poradniach znajdujących się przy ul. Monte Cassino i Sportowej.

Podkarpacie

Czwórka mężczyzn pobiła 28-latka z Przemyśla. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności

PRZEMYŚL. Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem przy ul. Czarnieckiego w Przemyślu.

Podkarpacie

9 zastępów straży pożarnej gasiło pożar pensjonatu w Kalnicy

KALENICA. Trwa ustalanie przyczyn nocnego pożaru obiektu wypoczynkowego w Kalnicy. W akcji gaśniczej udział brało 9 zastępów straży pożarnej. Ewakuowano 18 osób.

Podkarpacie

Poważny wypadek w Jaworzu Górnym. Jednego z poszkodowanych przewieziono do szpitala helikopterem

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz.11 w Jaworzu Górnym.

Podkarpacie

Kobieta wezwała pogotowie ratunkowe, bo znajomy nie podał jej herbaty

LEŻAJSK. Za bezpodstawne wezwanie medyków poniesie odpowiedzialność przed sądem.

Reklama