Rzeszów - Wtorek, 02.12.2025
Reklama

Leżał na poboczu drogi, miał 6 promili. Świadek zawiadomił policję

Dodano: 02.12.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Nisku
fot. KPP w Nisku

PODKARPACIE. Przypadkowy świadek być może uratował życie 40-letniego mieszkańca gminy Ulanów. Mężczyzna przewrócił się i leżał na poboczu drogi. Miał w organizmie 6 promili alkoholu. Na zewnątrz panowała niska temperatura.

Zdarzenie miało miejsce w miniony czwartek. Około godz. 15:00 na komendę policji w Nisku wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie leżącym na poboczu drogi w Kurzynie Małej. Jak informował świadek, mężczyzna był przemoczony, miał ubłocone ubrania i czuć było od niego alkohol. Na zewnątrz panowała niska temperatura, która mogła zagrażać jego życiu.

Na miejsce wysłano patrol policji. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna - 40-letni mieszkaniec Gminy Ulanów - przewrócił się podczas prowadzenia roweru, który leżał obok niego. Potwierdzili również, że był pijany. Miał w swoim organizmie blisko 6 promili alkoholu! 40-latek został przewieziony do szpitala. Na szczęście nic mu się nie stało.


Źródło: KPP w Nisku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W czasie festynu zawalił się dach sceny. Trzy osoby przewieziono do szpitala

PRZEMYŚL. W wyniku burzy i silnych powiewów wiatru zawalił się dach sceny muzycznej oraz jeden ze stojący obok namiotów.

Podkarpacie

Otwarto nowy łącznik autostradowy. Inwestycja kosztowała blisko 11 mln zł

DĘBICA. Łącznik połączy autostradę A4 ze starą krajową „czwórką” oraz z drogą wojewódzką Dębica – Mielec.

Podkarpacie

Powstał ilustrowany przewodnik po Bieszczadach dla rodzin z dziećmi

Do wyjazdu w Bieszczady zachęcają twórcy przewodnika NIEMAPA.

Podkarpacie

Będzie otwarcie łącznika A4 z drogą krajową nr 94

PODKARPACIE. Nowy łącznik zostanie otwarty już w najbliższy piątek. 

Podkarpacie

Pijany jechał pod prąd autostradą. 6 osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala

PODKARPACIE. Kierowca renaulta, jadąc autostradą pod prąd, zderzył się z busem, w którego tył uderzyło jeszcze subaru.

Podkarpacie

Zawodnicy wyścigu kolarskiego wjadą na Podkarpacie. Będą utrudnienia w kilku miastach [TRASA]

PODKARPACIE. Zawodnicy 30. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków w najbliższy weekend wjadą na teren Podkarpacia.

Podkarpacie

4,5 mln na nowe miejsca pracy i utrzymanie obecnych

PODKARPACIE. Sześć Lokalnych Grup Działania otrzymało dodatkowe pieniądze na realizację Lokalnych Strategii Rozwoju.

Reklama