Rzeszów - Czwartek, 29.01.2026
Reklama

Podczas kontroli osobistej przy pijanym mężczyźnie znaleziono marihuanę i biały proszek

Dodano: 20.02.2019 r.

fot. KPP Nisko
fot. KPP Nisko
NISKO. Wczoraj po południu policjanci zatrzymali mieszkańca Niska, który miał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli dwa woreczki strunowe, jeden z suszem, drugi z białym proszkiem.

Po godz. 13 w zagajniku na ul. Reymonta w Nisku, policjanci zauważyli grupkę trzech nerwowo zachowujących się mężczyzn. Jeden z nich znany był policjantom z wcześniejszego zatrzymania w związku z narkotykami. Funkcjonariusze przypuszczali, że zachowanie mężczyzn może być związane właśnie z posiadaniem narkotyków.

Policjanci przeprowadzili kontrolę osobistą mężczyzn. U jednego z nich, w kieszeni kurtki znaleźli dwa woreczki strunowe z zawartością, szklaną lufkę i młynek do rozdrabniania suszu. W jednym woreczku był susz, w drugim biała, sproszkowana substancja.
Reklama
Funkcjonariusze przewieźli 30-latka na komendę. Był on dobrze znany policjantom. W ubiegłym roku został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków w trakcie interwencji, związanej z zakłócaniem porządku.

Policjanci przeprowadzili wstępną weryfikację zawartości woreczków. Wykazała obecność substancji zakazanych. Zabezpieczono blisko gram marihuany i 0,36 grama białego proszku. Zostaną one poddane specjalistycznym badaniom.

Zatrzymany mężczyzna trzeźwieje jeszcze w policyjnych aresztach przed przesłuchaniem, ponieważ w trakcie zatrzymania miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zderzenie autobusu z osobówką w Sanoku

SANOK. Na ulicy Staszica w Sanoku doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej z osobowym oplem. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Podkarpacie

Wypadek ciężarówki na S19. Droga w kierunku Lublina zablokowana

PODKARPACIE. Na odcinku drogi ekspresowej S19 pomiędzy węzłem Zdziary , a węzłem Lasy Janowskie ciężarówka wypadła z drogi i wjechała do rowu.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w miejscowości Równe. Nie żyje 40-letni mężczyzna

PODKARPACIE. 40-letni kierowca mercedesa zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, aby wydobyć z auta zakleszczonego mężczyznę. Pomimo udzielonej pomocy medycznej, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Zielone światło dla budowy obwodnicy Kolbuszowej

PODKARPACIE. Ponad 12 kilometrów będzie miała obwodnica Kolbuszowej w ciągu drogi krajowej nr 9. Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Rzeszowie wydał decyzję środowiskową dla inwestycji.

Podkarpacie

Oddano do ruchu 20 km drogi ekspresowej S19

PODKARPACIE. Tuż przed świętami, do użytku kierowców oddano dwa odcinki drogi ekspresowej S19: Krosno – Miejsce Piastowe oraz Miejsce Piastowe – Dukla. To w sumie ponad 20 km nowej trasy.

Podkarpacie

Cztery osoby ranne w wypadku w Orzechówce

PODKARPACIE. Na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wypadku ranne zostały cztery osoby. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają brzozowscy policjanci.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Połomii

PODKARPACIE. 53-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez samochód. Strzyżowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Podkarpacie

Tragiczna noc na podkarpackich drogach. W trzech wypadkach zginęły trzy osoby

PODKARPACIE. Trzy wypadki, trzy ofiary śmiertelne – to bilans tragicznej nocy na podkarpackich drogach. W Zarzeczu kierująca volkswagenem polo najechała na leżącego na jezdni mężczyznę, którego życia nie udało się uratować. W...

Reklama