Rzeszów - Sobota, 27.12.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Połomii

Dodano: 24.12.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Strzyżowie
fot. KPP w Strzyżowie

PODKARPACIE. 53-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez samochód. Strzyżowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Wczoraj po północy, dyżurny strzyżowskiej komendy Policji, otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Połomia. Skierowani na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 18-letni mężczyzna kierujący Volkswagenem, potrącił 53-letniego mieszkańca powiatu strzyżowskiego. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń, 53-latek poniósł śmierć na miejscu.

Kierowca samochodu był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady oraz wykonali oględziny. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Źródło: KPP w Strzyżowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Jest umowa na realizację odcinka S19 Dukla - Barwinek

PODKARPACIE. Inwestycję zrealizuje firma Polaqua za kwotę ponad 1,5 mld zł. Będzie to jeden z trudniejszych odcinków S19 pod względem budowy geologicznej i uwarunkowań środowiskowych.

Podkarpacie

Remont na DK 19 w Babicy. Utrudnienia w ruchu

PODKARPACIE. Do 15 listopada 2022 r. potrwa naprawa nawierzchni drogi krajowej nr 19 w Babicy. 

Podkarpacie

Ciało mężczyzny w Wisłoce. Policja ustala jego tożsamość

PODKARPACIE. Ciało zauważył w niedzielę rano pracownik Wód Polskich.

Podkarpacie

Podsumowanie "Trzeźwego weekendu" na Podkarpaciu. Skontrolowano ponad 15 tys. kierowców

PODKARPACIE. 21 kierowców odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Podkarpacie

22-latek uszkodził fontannę multimedialną. Odpowie przed sądem

PODKARPACIE. 22-letni mieszkaniec Jarosławia odpowie przed sądem za uszkodzenie fontanny multimedialnej znajdującej się na jarosławskim rynku.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w pow. strzyżowskim. Nie żyje 29-letni kierowca bmw

PODKARPACIE. 29-letni kierowca bmw zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Rusza zintegrowany bilet "Pociąg + autobus"

RZESZÓW / PODKARPACIE. Jest to bilet miesięczny imienny, uprawniający do przejazdów pociągami POLREGIO oraz autobusami komunikacji miejskiej ZTM w Rzeszowie.

Podkarpacie

Koń spacerował po drodze wojewódzkiej w Humniskach. Interweniowała policja

PODKARPACIE. Mundurowym udało się ustalić włąściciela konia, który odebrał zwierzę i zaprowadził do zagrody.

Reklama