Rzeszów - Niedziela, 29.03.2026
Reklama

Śmiertelny wypadek w Połomii

Dodano: 24.12.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Strzyżowie
fot. KPP w Strzyżowie

PODKARPACIE. 53-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez samochód. Strzyżowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Wczoraj po północy, dyżurny strzyżowskiej komendy Policji, otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Połomia. Skierowani na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 18-letni mężczyzna kierujący Volkswagenem, potrącił 53-letniego mieszkańca powiatu strzyżowskiego. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń, 53-latek poniósł śmierć na miejscu.

Kierowca samochodu był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady oraz wykonali oględziny. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Źródło: KPP w Strzyżowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kolejny transport części maszyny TBM na plac budowy w Babicy [TRASA I UTRUDNIENIA]

PODKARPACIE. Transport bezpiecznie przejechał przez woj. lubelskie i dotarł dziś nad ranem na MOP Bukowa w ciągu drogi ekspresowej S19

Podkarpacie

Podejrzenie zatrucia czadem w Makowisku. 9-osobowa rodzina w szpitalu

​PODKARPACIE.  Źródłem tlenku węgla najprawdopodobniej był piecyk gazowy służący do podgrzewania wody, znajdujący się w łazience.

Podkarpacie

Wręczono statuetki Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" oraz Programu "Smaczne bo Podkarpackie"

RZESZÓW. 14 grudnia w Sali Kongresowej Centrum Kongresowo-Wystawienniczego Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa wręczono nagrody i wyróżnienia w najważniejszych podkarpackich nagrodach biznesowych.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie na torach w Nisku

PODKARPACIE. Pociąg relacji Stalowa Wola - Rozwadów – Przeworsk śmiertelnie potrącił mężczyznę, który nagle znalazł się na torach. Niżańscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku.

Podkarpacie

Intensywne opady śniegu. Blisko 160 interwencji podkarpackich strażaków

PODKARPACIE. Działania strażaków polegały przede wszystkim na usuwaniu połamanych konarów, gałęzi oraz drzew leżących na jezdniach i chodnikach.

Podkarpacie

Karambol na A4 w Korczowej. Wśród poszkodowanych kobiety w ciąży i dzieci

PODKARPACIE. Na autostradzie A4 w Korczowej doszło do zderzenia pięciu samochodów. Pięć osób trafiło do szpitala, w tym dwójka dzieci.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na torach. Nie żyje 17-latka

PODKARPACIE. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym bez zapór w Wierzawicach.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Pilźnie. Nie żyje 80-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Reklama