Rzeszów - Wtorek, 10.06.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Rakszawie

Dodano: /

fot. KPP w Łańcucie
fot. KPP w Łańcucie

PODKARPACIE. Trwa wyjaśnianie przyczyn wczorajszego wypadku w Rakszawie. 63-letni rowerzysta został potrącony przez samochód. Pomimo udzielonej mu pomocy medycznej, mężczyzna zmarł.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 13:00 na drodze powiatowej w Rakszawie w powiecie łańcuckim. Jak wynika z ustaleń policji, 63-letni rowerzysta jechał w kierunku centrum wsi. W tę samą stronę poruszał się 34-letnie kierowca samochodu osobowego marki audi. Kiedy kierujący jednośladem zbliżał się do osi jezdni, aby skręcić w drogę podporządkowaną, został potrącony przez audi. W wyniku zdarzenia, samochód zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.

Pomimo pomocy udzielonej przez świadków zdarzenia oraz ratowników medycznych, życia 63-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Kierujący samochodem był trzeźwy i nie odniósł obrażeń.

Policjanci z KPP w Łańcucie pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: KPP w Łańcucie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. MZ potwierdziło1114 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

(Nie) Trzeźwy Weekend na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Policjanci skontrolowali łącznie ponad 14 tys. kierowców. 22 odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Podkarpacie

Wiemy, kto wybuduje jeden z najtrudniejszych odcinków S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wybrała firmę, która zaprojektuje i wybuduje ponad 18-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S19 Dukla-Barwinek.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1019 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie. W wyniku chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarły dwie osoby.

Podkarpacie

Tragiczny pożar mieszkania w Lubaczowie. Jedna osoba nie żyje, ewakuowano mieszkańców bloku

PODKARPACIE. Do pożaru doszło w niedzielę wieczorem w bloku wielorodzinnym przy ul. Krasińskiego.

Podkarpacie

Wypadek ciężarówki na S19 w Kamieniu. Zginął 37-letni kierowca

KAMIEŃ. Ciężarówka przewoziła ładunek kostki brukowej, który w wyniku uderzenie w bariery ochronne przygniótł kabinę kierowcy.

Podkarpacie

1 sierpnia na Podkarpaciu zawyją syreny alarmowe, ale nie w Rzeszowie

PODKARPACIE. W poniedziałek 1 sierpnia, w 78. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na Podkarpaciu zabrzmią syreny alarmowe.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 700 zakażeń, 2 zgony

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem.

Reklama