Rzeszów - Wtorek, 11.11.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na DK94 w Radymnie. Nie żyje 33-letnia kobieta

Dodano: 15.06.2024 r. / Redakcja

fot. KPP w Jarosławiu
fot. KPP w Jarosławiu

PODKARPACIE. Na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Radymno w powiecie jarosławskim doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wypadku śmierć poniosła 33-letnia kobieta.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 7:00. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, 33-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym marki Suzuki z nieustalonych przyczyn, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej seatem, i doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

Mimo podjętej reanimacji, życia 33-letniej kierującej suzuki nie udało się uratować. 43-latka kierująca seatem, trafiła na badania do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.


Źródło: KPP w Jarosławiu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Nowe radiowozy za ponad 1 mln zł dla podkarpackiej Policji

PODKARPACIE. Dziewięć nowych pojazdów trafi w tym tygodniu do komend, komisariatów i posterunków Policji na Podkarpaciu. Łączna wartość samochodów ro ponad 1,1 mln zł.

Podkarpacie

Dziś w nocy nawet -16 stopni Celsjusza na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie odnośnie mrozu jaki spodziewany jest dziś w nocy w kilku powiatach województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Tragiczne zdarzenie na A4. Nie żyje 57-latek

PODKARPACIE. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do którego doszło w nocy z 1 na 2 grudnia br. na autostradzie A4.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 500 nowych przypadków na Podkarpaciu [2.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 518 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 31 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [1.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 346 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 20 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. Duży spadek liczby zakażeń i zgonów [30.11.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 201 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 7 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Wyjechał rowerem wprost przed jadącą osobówkę. Zginął na miejscu

PODKARPACIE. 55-letni rowerzysta zderzył się z samochodem osobowym. Mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [28.11.2020]

PODKARPACIE. 713 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 51 mieszkańców województwa.

Reklama