Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na DW871 w Grębowie. Nie żyje 24-letni mężczyzna

Dodano:

fot. KMP w Tarnobrzegu
fot. KMP w Tarnobrzegu
PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dziś rano w Grębowie. 24-letni kierowca volkswagena zderzył się z pojazdem ciężarowym. Młody mężczyzna zmarł w szpitalu. W miejscu zdarzenie występują utrudnienia, które mogą potrwać do godz. 16:00.

Do wypadku doszło około godz. 10:00 na drodze wojewódzkiej nr 871, relacji Stalowa Wola - Tarnobrzeg w miejscowości Grębów w powiecie tarnobrzeskim. Pracujący na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że 24-letni kierowca volkswagena, na zakręcie drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w samochód ciężarowy. Następnie osobówka wpadła do rowu. Z kolei ciężarówka zjechała się na lewy pas. Jadący nim 43-letni kierowca toyoty, w celu uniknięcia zderzenia, zjechał na pobocze i wpadł do rowu.

24-letni kierowca volkswagena został przetransportowany do szpitala. Niestety pomimo wysiłków lekarzy mężczyzna zmarł.  

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują czynności procesowe na miejscu zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu, droga jest zablokowana w obu kierunkach. Wprowadzono objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16:00.

 
Źródło: KMP w Tarnobrzegu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 1260 zakażeń, 706 wyzdrowień, 11 zgonów [9.11.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu potwierdzono dziś 1260 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 706 osób, zmarło 11 mieszkańców województwa.  

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 2000 zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w powiecie rzeszowskim [7.11.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 1946 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 877 osób, 27 zmarło.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń na Podkarpaciu [6.11.2020]

​PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 1707 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 

Podkarpacie

W Sanoku powstało trójwymiarowe przejście dla pieszych

PODKARPACIE. Trójwymiarowe pasy namalowano na ul. Kochanowskiego przy Szkole Podstawowej nr 1.

Podkarpacie

Podkarpacie gotowe na sezon zimowy

PODKARPACIE. Podczas briefingu prasowego, wojewoda podkarpacki Ewa Leniart zapewniła, że województwo podkarpackie jest dobrze przygotowane na okres zimowy.  

Podkarpacie

Na Podkarpaciu działają trzy izolatoria. Wolnych jest ponad 320 miejsc

RZESZÓW. W Rzeszowie utworzono nowe izolatorium dla 127 pacjentów. Łącznie na Podkarpaciu działają 3 takie miejsca. Obecnie wolnych jest ponad 320 miejsc.

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń i zgonów na Podkarpaciu. W Rzeszowie 475 przypadków [5.11.2020]

PODKARPACIE. W dzisiejszym komunikacie potwierdzono 1553 nowe przypadki, z czego aż 475 w Rzeszowie. Zmarło 27 mieszkańców województwa.
 

Podkarpacie

Nowi funkcjonariusze w szeregach Straży Granicznej na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 4 listopada 2020 r. na placu apelowym komendy BiOSG w Przemyślu odbyło się uroczyste ślubowanie 25 nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Reklama