Rzeszów - Niedziela, 11.05.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Leszczach. Nie żyje 22-letni rowerzysta

Dodano: /

KPP w Kolbuszowej
KPP w Kolbuszowej

KOLBUSZOWA. 22-letni rowerzysta został śmiertelnie potrącony przez samochód.

Do wypadku doszło w sobotę, po godz. 20:00 w miejscowości Leszcze, na drodze powiatowej relacji Kamionka - Niwiska.

Kolbuszowscy policjanci ustalili wstępnie, że 48-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, kierujący nissanem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i potrącił jadącego z naprzeciwka rowerzystę. Samochód wylądował w rowie. 22-ltni rowerzysta, mieszkaniec powiatu ropczycko – sędziszowskiego, pomimo reanimacji zmarł. Kierowca nissana był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.



Źródło: KPP w Kolbuszowej
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy raport zakażeń na Podkarpaciu [25.10.2021]

​PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 176 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Kolejnych 109 osób wyzdrowiało. Ostatniej doby nie odnotowano zgonów związanych z zakażeniem koronawirusem.

Podkarpacie

Podkarpacie się wyludnia, przybywa mieszkańców Rzeszowa

PODKARPACIE. Z końcem pierwszego półrocza tego roku województwo podkarpackie liczyło mniej ludności niż w analogicznym czasie 2020 r. Zwiększyła się natomiast liczba mieszkańców Rzeszowa.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 260 zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w Rzeszowie [22.10.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 264 nowe zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 130 osób wyzdrowiało. W wyniku chorób współistniejących z COVID-19 zmarło 6 osób.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny wzrost zakażeń na Podkarpaciu. MZ potwierdziło ponad 300 przypadków [21.10.2021]

PODKARPACIE. Kolejne 74 osoby wyzdrowiały. W wyniku chorób współistniejących z koronawirusem zmarło 6 osób.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 250 nowych zakażeń na Podkarpaciu [20.10.2021]

PODKARPACIE. To najwyższa dobowa liczba zakażeń w regionie od kwietnia br. 

Podkarpacie

50 interwencji strażaków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jak poinformowała dziś rano KW PSP w Rzeszowie, w ciągu ostatniej doby podkarpaccy strażacy 50-krotnie wyjeżdżali do usuwania skutków podmuchów silnego wiatru w naszym regionie.

Podkarpacie

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje o zagrożeniu silnym wiatrem na południu woj. podkarpackiego.

Podkarpacie

160 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [19.10.2021]

PODKARPACIE. Kolejnych 81 osób wyzdrowiało. W wyniku występowania chorób współistniejących zmarła jedna osoba.

Reklama