Rzeszów - Czwartek, 01.05.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w miejscowości Róża. Wózek widłowy przygniótł 33-latka

Dodano:

fot. KPP Dębica
fot. KPP Dębica
PODKARPACIE. W miejscowości Róża na Podkarpaciu, 33-letni mężczyzna został przygnieciony przez wózek widłowy. Niestety jego życia nie udało się uratować. W sprawie zatrzymano 48-letniego mężczyznę.

Dębiccy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło wczoraj przed godz. 18:00 w miejscowości Róża w powiecie dębickim. Jak wstępnie ustalili Policjanci, na drodze dojazdowej do jednej z posesji w ww. miejscowości ugrzązł wózek widłowy. Aby go wyciągnąć, podpięto ciągnik rolniczy. Podczas próby wyjazdu z błota, wózek przewrócił się i przygniótł kierującego nim 33-latka. Mężczyzna pomimo natychmiastowej reanimacji prowadzonej przez świadków oraz ratowników medycznych, zmarł.

W sprawie zatrzymano 48-letniego mieszkańca Róży, który kierował traktorem. Jak się okazało, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu ma złożyć wyjaśnienia.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze przeprowadzą postępowanie, które wyjaśni dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.

 
Źródło: KPP Dębica
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Dachowanie na A4 w Mirocinie. Kierowca dacii w poważnym stanie trafił do szpitala

PODKARPACIE. 36-letni kierowca dacii z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi, uderzył w bariery ochronne, następnie betonowy przepust i dachował. Mężczyzna trafił do szpitala.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Straszęcinie. Nie żyje 35-letni kierowca hondy

PODKARPACIE. Kierujący hondą, wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie. Jego życia nie udało się uratować. Jadący z nim pasażer trafił do szpitala.

Podkarpacie

Szedł środkiem jezdni, został potrącony przez samochód. 56-latek zginął na miejscu

PODKARPACIE. Jasielscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku. Kierowca fiata potrącił 56-letniego pieszego, który szedł środkiem jezdni. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Ciężarówka najechała na mężczyznę. 65-latek zginął na miejscu

PODKARPACKIE. Do śmiertelnego potrącenia doszło dziś w nocy (po godz. 2:00) w miejscowości Kurzyna Wielka w powiecie niżańskim. Pod kołami samochodu ciężarowego zginął 65-letni mężczyzna.

Podkarpacie

Nowy konsultant wojewódzki w dziedzinie neonatologii

PODKARPACIE. Dr n. med. Witold Błaż został powołany na pięcioletnią kadencję konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie neonatologii.

Podkarpacie

Pożar drewnianej karczmy w Bieszczadach. W akcji blisko 100 strażaków

PODKARPACIE. Służby pracują na miejscu pożaru karczmy myśliwskiej Wilcza Jama w miejscowości Smolnik, w powiecie bieszczadzkim. W akcji gaśniczej bierze udział blisko 100 strażaków.

Podkarpacie

Tragiczny pożar domu w Brzozowie. Są ofiary śmiertelne

BRZOZÓW. Dwie osoby zginęły w pożarze domu jednorodzinnego przy ul. Rzecznej w Brzozowie. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pojawienia się ognia.

Reklama