Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w miejscowości Róża. Wózek widłowy przygniótł 33-latka

Dodano: 29.10.2020 r.

fot. KPP Dębica
fot. KPP Dębica
PODKARPACIE. W miejscowości Róża na Podkarpaciu, 33-letni mężczyzna został przygnieciony przez wózek widłowy. Niestety jego życia nie udało się uratować. W sprawie zatrzymano 48-letniego mężczyznę.

Dębiccy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło wczoraj przed godz. 18:00 w miejscowości Róża w powiecie dębickim. Jak wstępnie ustalili Policjanci, na drodze dojazdowej do jednej z posesji w ww. miejscowości ugrzązł wózek widłowy. Aby go wyciągnąć, podpięto ciągnik rolniczy. Podczas próby wyjazdu z błota, wózek przewrócił się i przygniótł kierującego nim 33-latka. Mężczyzna pomimo natychmiastowej reanimacji prowadzonej przez świadków oraz ratowników medycznych, zmarł.

W sprawie zatrzymano 48-letniego mieszkańca Róży, który kierował traktorem. Jak się okazało, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu ma złożyć wyjaśnienia.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze przeprowadzą postępowanie, które wyjaśni dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.

 
Źródło: KPP Dębica
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Dwie nowe wystawy czasowe w łańcuckim zamku

ŁAŃCUT. Dwie nowe wystawy czasowe można oglądać w Muzeum – Zamku w Łańcucie. Wystawy znajdują się w Sali Balowej oraz na II piętrze rezydencji. Można je zobaczyć w trakcie zwiedzania ekspozycji.

Podkarpacie

Tragedia nad zalewem w Radymnie. Utonął 37-latek

PODKARPACIE. 37-letni mieszkaniec gminy Radymno został znaleziony martwy przy pomoście nad zalewem ZEK. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności utonięcia mężczyzny.

Podkarpacie

Wypadek podczas Drift Show w Jarosławiu. BMW wjechało w kobietę

JAROSŁAW. Podczas niedzielnej imprezy motoryzacyjnej w Jarosławiu, doszło do wypadku. 38-latek kierujący bmw wjechał w kobietę. 49-latka została przetransportowana do szpitala. Zawody zostały przerwane.

Podkarpacie

Tragedia w Radymnie. 36-latek pobił kobietę, zmarła w szpitalu

PODKARPACIE. 36-letni mężczyzna zaatakował 58-letnią kobietę. Poszkodowana straciła przytomność i trafiła do szpitala. Tam niestety zmarła. Agresor został ujęty przez przechodnia, a następnie trafił w ręce policji.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW: W czwartek burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami dla całego województwa podkarpackiego. Zagrożenie obowiązuje w czwartek, 31 lipca 2025 r., w godzinach od 12:00 do 21:00.

Podkarpacie

Wypadek na A4 w Łańcucie. Utrudnienia w ruchu

ŁAŃCUT. Do wypadku doszło około godz. 8:40. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Ranna została jedna osoba.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu zawyją syreny alarmowe

PODKARPACIE. W najbliższy piątek, 1 sierpnia w związku z 81. rocznicą godziny „W”, na terenie województwa podkarpackiego uruchomione zostaną syreny alarmowe.

Podkarpacie

Alert IMGW! Silny deszcz oraz burze I i II stopnia na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I i II stopnia w związku z prognozowanymi burzami I i II stopnia oraz towarzyszącemu im silnemu deszczowi.

Reklama