Rzeszów - Środa, 22.07.2026
Reklama

Tragiczny wypadek w Wesołej. Nie żyje 78-letnia kobieta

Dodano: 03.06.2026 r. / Redakcja

fot. KPP w Brzozowie
fot. KPP w Brzozowie

WESOŁA. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Wesołej na drodze wojewódzkiej nr 884. Kierujący hyundaiem zjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Mimo reanimacji nie udało się uratować życia 78-letniej pasażerki.

Do zdarzenia doszło dziś po godz. 7:00 w miejscowości Wesoła. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący hyundaiem 82-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego jechał w kierunku Domaradza. Na łuku drogi, z nieustalonych przyczyn, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust.

W samochodzie wraz z kierowcą podróżowała pasażerka — 78-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego. Mimo podjętej reanimacji jej życia nie udało się uratować.

Kierowca hyundaia był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora, wykonali na miejscu czynności, które pozwolą wyjasnić dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.


Źródło: KPP w Brzozowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Powozem po zabytkowym parku Muzeum-Zamku w Łańcucie

ŁAŃCUT. Po kilku latach nieobecności powraca trasa spaceru stylowym powozem, realizowana po zabytkowym parku krajobrazowym Muzeum Zamku w Łańcucie. Przez ostatnie lata trasa spacerowa przebiegała wyłącznie po mieście.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW. W piątek burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami, jakie spodziewane są w piątek (7.06) na terenie Podkarpacia.

Posąg młodzieńca duszącego węża

Historyczna atrakcja wróciła do parku Muzeum-Zamku w Łańcucie

RZESZÓW. Muzeum Zamek w Łańcucie ma nową atrakcję. Posąg młodzieńca duszącego węża trafił na swoje miejsce po wieloletniej przerwie.

Dwa zarzuty dla 39-latki

Piła z koleżanką w trakcie jazdy autem. Z tyłu spał jej 8-letni syn

PODKARPACIE. Dwa zarzuty usłyszała 39-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, która w trakcie jazdy, wspólnie z pasażerką piła alkohol. Na tylnym siedzeniu spał jej 8-letni syn.

Podkarpacie

Wypadek na DW870 w Leżachowie. Jedna osoba w szpitalu

PODKARPACIE. Dziś rano, po godz. 6:00 na drodze wojewódzkiej nr 870 w miejscowości Leżachów (powiat przeworski) doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Tomasz Lorenc nowym II Wicewojewodą Podkarpackim

PODKARPACIE. Wojewoda Podkarpacki Teresa Kubas-Hul wręczyła Tomaszowi Lorencowi powołanie na stanowisko II Wicewojewody Podkarpackiego.  Tomasz Lorenc zastąpi Pawła Bartoszka, który pełnił tę funkcję w okresie od stycznia do maja tego roku.

Podkarpacie

Skutki burz na Podkarpaciu: kilkadziesiąt interwencji strażaków

PODKARPACIE. Zalane piwnice, posesje i drogi. Ponad 40 interwencji przeprowadzili dzisiaj podkarpaccy strażacy, w związku z burzami jakie przeszły nad naszym regionem. Na szczęście nikt nie został ranny.

Reklama