Rzeszów - Poniedziałek, 15.12.2025
Reklama

Utrudnienia do końca grudnia na trasie Domaradz-Brzozów-Sanok

Dodano: 30.08.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Już za kilka dni ruszą prace drogowe związane z rozbudową i przebudową skrzyżowania w Starej Wsi, drogi wojewódzkiej prowadzącej z Domaradza do Brzozowa z drogą powiatową prowadzącą do miejscowości Orzechówka.

Od września planowane się prace drogowe polegające na rozbudowie skrzyżowania w Starej Wsi z droga prowadzącą do Orzechówki. W związku z tym wystąpią utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 886, na trasie Domaradz-Brzozów-Sanok.

Przewidywany termin zakończenia prac przewidywany na koniec grudnia 2019 roku. Policja apeluje o ostrożność i stosowanie się do zasad ruchu drogowego.

W związku z powyższym informujemy, że na czas prowadzonych prac zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu polegająca na zwężeniu istniejących pasów jezdni, przy utrzymaniu ruchu dwukierunkowego bądź wprowadzeniu ruchu wahadłowego na odcinku 100 metrów sterowanego poprzez zastosowanie sygnalizacji świetlnej.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Nowoczesne autobusy wożą już pasażerów na liniach MKS [ZDJĘCIA]

PODKARPACIE. 23 nowoczesne autobusy zasilane sprężonym gazem ziemnym zasiliły tabor Związku Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa”. Część nowych pojazdów wyjechało już w trasy.

Podkarpacie

Kolejny krok do budowy drogi łączącej woj. świętokrzyskie i podkarpackie

PODKARPACIE.Jest decyzja środowiskowa (DŚU) dla odcinka drogi ekspresowej S74. To kolejny krok w kierunku realizacji inwestycji łączącej dwa województwa.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Medyce. Bus potrącił 44-latka, mężczyzna nie przeżył

PODKARPACIE. Policjanci z przemyskiej komendy pracują nad wyjaśnieniem przyczyn wypadku, do którego doszło w Medyce. 44-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez busa.

Podkarpacie

Rozbudowa DK84 Zagórz - Lesko. Kolejny przetarg na dokumentację projektową

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła drugi przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej dotyczącej rozbudowy drogi krajowej nr 84 na odcinku Zagórz – Lesko. Poprzednie postępowanie unieważniono z powodu zbyt wysokich...

Podkarpacie

Utrudnienia na DK73 w Bukowej. Naczepa tira blokuje drogę w kierunku Pilzna

PODKARPACIE. Dziś przed godziną 10:00 na odcinku drogi krajowej nr 73 Kołaczyce – Brzostek w miejscowości Bukowa, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem tira.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na przejściu kolejowym w Chorzelowie. 85-latek i jego wnuczka zginęli na miejscu

PODKARPACIE. Szynobus relacji Dębica - Padew Narodowa potrącił 85-letniego mężczyznę i jego 11-letnią wnuczkę. Niestety, obydwoje ponieśli śmierć na miejscu.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Turbi. Nie żyje 52-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Dziś rano, w Turbii doszło do tragicznego wypadku. Samochód potrącił mężczyznę, który prowadził rower przez przejście dla pieszych. Niestety, życia 52-latka nie udało się uratować.

Podkarpacie

Będzie kompleksowy remont mostu w Iskrzyni w ciągu DK19

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na remont mostu przez rzekę Wisłok w miejscowości Iskrzynia, w ciągu drogi krajowej nr 19. Prace potrwają 11 miesięcy.

Reklama